instagram bot takipçi

66cehennem66

Yeni üye
2 May 2020
10
2
Bu internette bot takipçi satan siteler olsun vs kullanıcılar olsun nasıl atıyorlar bu botları nereden alıyorlar hani bunun kaynağı nedir method vs merak ettim araştırdım ve hiç bi yerde bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

-----------THT SEVGİLER <3 -------------

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
786
root
Merhaba,
Genelde havuz sisteminden yapılıyor havuz sistemi nedir derseniz,
Üyeler bot takioci için hesaplarının şifrelerini giriyorlar ve girilen her üye birbirlerine takip ettiriliyor paralı satan sitelerde ise onceden beri bu veritabanı olduğu için herzaman bir uye havuzu oluyor.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,292
900
ANKARA
Benim kullandığım ve çalışan bir uygulama mevcut. Adı "Topfollow"... Sitesinden indirebilirsin. Sana bir hespa bağlanmanı isteyecek, Sakın kendi hesabını bağlama. Sahte bir hesap bağla. Sistem bu bağlandığı hesapları üzerinden kişileri takip ederek ve postlarını beğenerek döngü sağlıyor. Her uygulamada coin kasarsan bir noktadan sonra markette bedava olarak coin ile takipçi satın alabiliyorsun. Bu takipçileride kendi hesabına yönlendirebiliyorsun!

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,641
1,171
Bu internette bot takipçi satan siteler olsun vs kullanıcılar olsun nasıl atıyorlar bu botları nereden alıyorlar hani bunun kaynağı nedir method vs merak ettim araştırdım ve hiç bi yerde bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

-----------THT SEVGİLER <3 -------------
Medya panellerine hesapların kullanıcı adı - şifresini yazıp proxy listesi giriyor ve otomatik takip ettirecek scripti çalıştırarak botların sizi takip etmesini sağlıyor. Ellerinde yüz binlerce hesap olduğu için de takipçi konusunda sorun çekmiyorlar.

66cehennem66

Yeni üye
2 May 2020
10
2
Medya panellerine hesapların kullanıcı adı - şifresini yazıp proxy listesi giriyor ve otomatik takip ettirecek scripti çalıştırarak botların sizi takip etmesini sağlıyor. Ellerinde yüz binlerce hesap olduğu için de takipçi konusunda sorun çekmiyorlar.
teşekkür ederim bilgi için

Benim kullandığım ve çalışan bir uygulama mevcut. Adı "Topfollow"... Sitesinden indirebilirsin. Sana bir hespa bağlanmanı isteyecek, Sakın kendi hesabını bağlama. Sahte bir hesap bağla. Sistem bu bağlandığı hesapları üzerinden kişileri takip ederek ve postlarını beğenerek döngü sağlıyor. Her uygulamada coin kasarsan bir noktadan sonra markette bedava olarak coin ile takipçi satın alabiliyorsun. Bu takipçileride kendi hesabına yönlendirebiliyorsun!
bilgi için teşekkür ederim

Merhaba,
Üyeler bot takioci için hesaplarının şifrelerini giriyorlar ve girilen her üye birbirlerine takip ettiriliyor paralı satan sitelerde ise onceden beri bu veritabanı olduğu için herzaman bir uye havuzu oluyor.

Merhaba,

Öncelikle merhaba değerli üye;

Genelde bot hesaplar; Kişiler kendi hesaplarıyla takipci sitelerine girmek istemediklerinden dolayı fake hesap açıp öyle giriş yapıp işlerini halledip çıkarlar. Bunu yapan kişilerin sayısı fazla olduğundan dolayı bu hesaplar havuz diye tıttle verilen başlık adı altında birikir. Site sahipleri ise bunları kişilere belli ücret karşılığı gönderimini sağlar.

Bu hesaplar işlevsizdir

İyi forumlar dilerim.

66cehennem66

Yeni üye
2 May 2020
10
2
Öncelikle merhaba değerli üye;

Genelde bot hesaplar; Kişiler kendi hesaplarıyla takipci sitelerine girmek istemediklerinden dolayı fake hesap açıp öyle giriş yapıp işlerini halledip çıkarlar. Bunu yapan kişilerin sayısı fazla olduğundan dolayı bu hesaplar havuz diye tıttle verilen başlık adı altında birikir. Site sahipleri ise bunları kişilere belli ücret karşılığı gönderimini sağlar.

Bu hesaplar işlevsizdir

İyi forumlar dilerim.
çok teşekkür ederim

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,596
407
KATO DAĞI
Merhabalar değerli üye bu tarz uygulamalar yada internet siteleri genel olarak bu gizli hesapları görme uygulamaları bot hesap açıcılar veyahut phising ile düşürdükleri hesapları datalarda biriktirip satmasıdır diyebiliriz bunları nasıl yapıyorlar derseniz bir çok ayrıntısı mevcuttur ve tamamıyla sosyal mühendisliktir bundan dolayı gizli hesapları görme uygulamaları yada benzeri şeyleri yaparken 2 kere düşünün kendinizin olmayan farklı bir hesap kullanın sizlere iyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.