Instagram Dm den FOTO atınca hata veriyor

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,630
1,647
Selamlar. İnstagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırın. Sonra play marketten son sürümünü indirmeyi deneyin. Büyük ihtimalle güncelleme gelmiştir
Silmesine gerek yok
Google play de instagram yazın eğer güncel değilse güncelle diyecektir
Ve bu hata büyük ihtimal yeni güncellemedendir
Ben de birçok hata yaşıyorum son güncellemeden sonra

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
71
24
Silmesine gerek yok
Google play de instagram yazın eğer güncel değilse güncelle diyecektir
Ve bu hata büyük ihtimal yeni güncellemedendir
Ben de birçok hata yaşıyorum son güncellemeden sonra
Ola bilir. Fakat bundan birkaç ay önce aynısı bende oldu , play storede güncelleme gözükmüyordu ama. Sildiğimde yeni sürüm karşıma çıktı

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
400
72
UZAY
Merhaba insatgram sunucularında problem bulunmaktadır. Bu nedenle akış yenilenemedi, ana ekranın alt kısmında beyazlık, takip etme engeli veya senin aldığın gibi hatalar almanız normal. Yeni güncelleme ile sorunlar düzeltilecektir.

İyi Forumlar. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.