İnstagram doğrulamaya düşmüş hesap

escobarV1P

Yeni üye
2 Ara 2018
14
0
Benim bir tane eski hesabım vardı sırf kullanıcıadı için açmıştım e postası ve kayıtlı telefonu yok hesabı oluştururken random şekilde kafadan sallamıştım belirli bir aradan sonra o kullanıcıadını tekrar alayım diye giriş yapmaya çalıştım şüpheli hesaba düştü ve hiç bir şekilde geçilmiyor ne yapmam lazım? Geçmenin bir yolu var mıdır

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Instagram’ı aç. Çok renkli kameraya benzeyen Instagram uygulaması simgesine dokun.

Kullanıcı adını, e-posta adresini veya telefon numaranı gir. Bunu en üstteki metin alanında yap. Yeniden etkinleştirmek istediğin hesabınla ilişkili olduğu sürece bu bilgilerden herhangi birini kullanabilirsin.
Instagramda açılan sayfaya bağlı olarak, giriş sayfasını görüntülemek için önce Giriş Yap düğmesine veya bağlantısına dokunman gerekebilir.

Şifreni gir. Şifreni "Şifre" metin kutusuna gir.
Eğer şifreni hatırlamıyorsan, sıfırlaman gerekir.

Giriş Yap düğmesine tıkla. Bu düğme ekranın en altındadır. Giriş bilgileri doğru ise Instagram hesabına giriş yapılacak ve hesabın yeniden etkinleştirilecektir.

Ekrandaki talimatları takip et. Instagram hesabının ne kadar süredir kapalı olduğuna bağlı olarak, hesabına geçmeden önce güncellenmiş Kullanım Koşulları'nı kabul etmen veya telefon numaranı doğrulaman gerekebilir.
Hesabına tekrar giriş yaptığında hesabın yeniden etkinleşir, yani giriş yaptıktan sonra hesabını yeniden etkinleştirmek için başka bir şey yapmaman gerekir.

Eğer hesabın engellendiyse

Instagram itiraz sitesini aç. Bilgisayarının tarayıcısından https://help.instagram.com/contact/606967319425038 adresine git.

Adını gir. Sayfanın üst kısmına yakın olan "Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız" metin kutusuna, Instagram hesabına göründüğü şekilde adını ve soyadını gir.

Kullanıcı adını gir. "Instagram Kullanıcı Adınız" metin kutusuna Instagram kullanıcı adını gir.

E-posta adresini ve telefon numaranı gir. Bu bilgileri "E-Posta adresiniz" ve "Cep telefonu numaranız" metin kutularına gir.

Gereken detayları gir. Sayfadaki en sonra metin kutusuna hesabının neden silinmemesi gerektiğine dair kısa bir açıklama ekle.
Güzel bir üslup kullan ve Instagram’ı suçlayıcı veya olumsuz bir dil kullanmaktan sakın.

Gönder düğmesine tıkla. Bu düğme, sayfanın altında mavi bir düğmedir. Böylece itirazın Instagram’a gönderilecektir; eğer hesabını yeniden etkinleştirmeyi seçerlerse, sana bildirildiğinde hesabına giriş yapabileceksin.
Instagram bir karara varana kadar itiraz işlemini günde birkaç kez tekrar edebilirsin.

Senin için araştırmıştım Alıntıdır bana ait değildir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.