instagram Exploit Demo

N S

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
834
34
5.000 adet proxyn yoksa bu zaafiyetle instagram hacklemeye calisacagina black jack oyna kumarda kazanma sansin daha yuksek :)

ζ͜͡L4ncelot

Yeni üye
5 Eyl 2021
6
1
5.000 adet proxyn yoksa bu zaafiyetle instagram hacklemeye calisacagina black jack oyna kumarda kazanma sansin daha yuksek :)
demekki cahilsin biladerki bu sistemde instagrama herhangi bir veri göndermedigim icin proxy ye ihtiyac olmuyor sen black jack oynamaya devam et ben kod yazarım :D

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
512
111
demekki cahilsin biladerki bu sistemde instagrama herhangi bir veri göndermedigim icin proxy ye ihtiyac olmuyor sen black jack oynamaya devam et ben kod yazarım :D
kimsenin cahilliği seni ilgilendirmez dostum, pythondan echo komutunu kullanmayı bilen herkes 3 4 tane rasgele kod atar 1 tane yeşil yandırır ondada önceden aldıgı yenileme linkini yapıştırır eğer elinde öyle bir exploit olsaydı şuan burada benle konuşuyor olmazdın çok iyi biliyorum, hiçbir türlü yalanlanamaya çalışma dostum bu işler senin burnunu sokamayacağın kadar büyük, birazdan şöyle bir şey yazarsın "hahaha sen cahilsin ben biliom :D :)"

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.