İnstagram Güncellenmiş Script //SerhatTHT

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
Arkadaşlar şu konu sahibi olan arkadaşımız emek hırsızı olarak görmesin alıntı oldugunu belirtiyorum. Script biraz düzensiz oldugu birkaç el attım.

Yenilikler

Mail yerine şifreler 1.txt Dosyasına Yazdırılıyor.
Fazla göze batan fake olduğu belli eden bir kaç kısım çıkarıldı.
Gifler ve resimler ekledi değiştirildi.
Beğeni kaldırılıp sadece takipçiye yönlendirildi.

Beyler tek bir taktik versem yeter zaten :) Sınırsız takipçi hilesi diye bir hikayeye atsanızk olaylıkla hesaplar gelecektir :)

OL1Baz.png


Script: İndir fake script rar
Virüs Total : https://www.virustotal.com/#/file-a...kYzM4NGQ2MTA5ZmI5YTExNGNjOTI6MTUwMzc1MjM4Mg==

Arkadaşın açtıgı konu: http://www.turkhackteam.org/instagram/1533916-instigram-hack-yeni-fake-script.html
 
Son düzenleme:

resatsiber

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
459
0
/nasa.php
Bahsettiğin arkadaş benim elinize sağlık hocam. Tabiki emek hırsızlığı olarak görmem sonuçta sizde düzenlemeler yapip emek vermişsiniz tekrardan elinize sağlık.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.