Instagram hesabima birisimi girdi

Emirreiss

Üye
10 Tem 2021
211
19
21
Normalde giriş yapınca yalova yazıyodu şimdi farkettim 5 gün önce istanbul,turkey den birisi giriş yapmış yalovadan giriş yazınca normal Apple iphone yazıyodu istanbulda Apple iphone yazıyor hesabima birisimi girmiş

Merhabalar, şifreyi yenileyip bir de 2 aşamalı doğrulama eklerseniz hiçbir sorun kalmaz.
Zaten açık

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Vpn kullanmadım üstelik bu cihazdan girdiğimde hesaptan çıkış yapıldı yazdı sonra tekrardan girdim
Geçmiş olsun hesabını kullanan biri daha var. Cihaz geçmişinden senin cihazını silmiş. Hesabını kaybetmemen adına e posta adresini görmüştür. O e-posta adresinide değiştir. İki yollu doğrulama yap. Birde şifreni acilen değiştir. O konum bilgilerini alıp savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin. Hesabına sonuçta giriş yapmış ve yazıştığın tüm bilgilerine kadar herşeyi görmüş. Bunları ilerde koz olarak kullanabilir. Dikkatine sunarım sayın üye

Emirreiss

Üye
10 Tem 2021
211
19
21
Geçmiş olsun hesabını kullanan biri daha var. Cihaz geçmişinden senin cihazını silmiş. Hesabını kaybetmemen adına e posta adresini görmüştür. O e-posta adresinide değiştir. İki yollu doğrulama yap. Birde şifreni acilen değiştir. O konum bilgilerini alıp savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin. Hesabına sonuçta giriş yapmış ve yazıştığın tüm bilgilerine kadar herşeyi görmüş. Bunları ilerde koz olarak kullanabilir. Dikkatine sunarım sayın üye
E posta adresi yok hocam

Emirreiss

Üye
10 Tem 2021
211
19
21
Hesbını bir eposta adresine kaydet. Şifreni değiştir önce. Geçmiş tüm cihaz konum bilgilerini ve cihaz bilgilerini sil. İki faktörlü doğrulama yap. Biri e-posta diğeri telefon numarasına doğruluyarak kayıt etme yap
Hocam şimdi hatırladım bu cihazı ben silmiştim ama genede istanbul dan nasıl girebiliyor zaten hesapta 2 faktörlü doğrulama var telefon numarası ile ama hayla oluyor

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
242
-Türkistan-
Bir vpn kullanarak girmeyi deneyin, sonra ise instagram destek ekibi ile iletişime geçip gerekli bilgileri verdikten kendileri sorunu çözebilir. Destek ekibi ile iletişime geçmek için, "instagram support" iletişime geçip hesabı kurtarabilirsiniz.

Emirreiss

Üye
10 Tem 2021
211
19
21
Bir vpn kullanarak girmeyi deneyin, sonra ise instagram destek ekibi ile iletişime geçip gerekli bilgileri verdikten kendileri sorunu çözebilir. Destek ekibi ile iletişime geçmek için, "instagram support" iletişime geçip hesabı kurtarabilirsiniz.
demin farkettimki mailere bakarken discorddan parola sıfırlama istegi gelmiş ben yapmadığım halde ama mailde giriş yapıldı diye yazmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.