İnstagram hesap çalma

alkans917

Yeni üye
19 Mar 2022
5
0
İlk defa instagram hesap çalma vb. işlere giren biri için önerileriniz nelerdir? Nasıl güzel bir sonuç alabilir.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,312
2,502
Merhaba Değerli Üyemiz, bu tür konularda öncelik olarak belli bir süre eğitim almanız çok iyi olacaktır. Çünkü kurban hesaba Phishing (Oltalama), Brute Force (Kaba Kuvvet Saldırısı) gibi saldırılar yapabilirsiniz ama kaba kuvvet saldırısını tavsiye etmem pek işe yaramıyor. En sağlıkısı olan Phishing (Oltalama) yönetimidir. Bunun içinde ikna edici olmanız gerekiyor ki hedef size inansın.
İyi Forumlar

alkans917

Yeni üye
19 Mar 2022
5
0
Merhaba Değerli Üyemiz, bu tür konularda öncelik olarak belli bir süre eğitim almanız çok iyi olacaktır. Çünkü kurban hesaba Phishing (Oltalama), Brute Force (Kaba Kuvvet Saldırısı) gibi saldırılar yapabilirsiniz ama kaba kuvvet saldırısını tavsiye etmem pek işe yaramıyor. En sağlıkısı olan Phishing (Oltalama) yönetimidir. Bunun içinde ikna edici olmanız gerekiyor ki hedef size inansın.
İyi Forumlar

eğitim olarak neyi önerirsiniz youtube felanmı yoksa ücretli kurslar mı.

Kruvazör

Yazılım Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,722
2,536
Wrong Side Of Heaven
İlk defa instagram hesap çalma vb. işlere giren biri için önerileriniz nelerdir? Nasıl güzel bir sonuç alabilir.
Merhaba
forumda bu konuyla ilgili açılmış binlerce hatta milyonlarca konu var.
- çoğu birbirinden farklı bilgiler içermektedir.-

onlardan bazılarını okuyarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

hem de yardım merkezi sürekli her gün aynı soru ile meşgul olmaz :)
anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Bu işlerle direkt uğraşmayı kesmeniz. Sadece mantığını öğrenseniz yeterli olur, daha fazlasına gerek yok. Maksimum 1 saatinizi ayırın boşuna bunlara zaman vermeyin.
Pshing oltama yöntemini araştırın makaleleri okuyun ve kapatın.

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,240
1,383
(nowhere) in
Merhabalar değerli üyemiz:

Instagram ele geçirmek için birkaç yöntem mevcuttur bunlar; Phishing Yöntemi, Brute Force Attack, Trojen / Keylogger Atarak.
Buraya bırakacağım kaynakları okuyarak bilgi edinebilirsiniz:

Phishing (Oltalama) Yöntemi.

Phishing Nedir? Phishing İle Sosyal Medya Nasıl Ele Geçirilir?

Merhaba Forumda Sık Sık Karşılaştığım Sorulardan Birisi Nasıl İnstagram Hacklerim VS. Oluyor Bu Sorunun Cevabı İçin Bu Konuyu Yazma Gereği Duyuyorum Umarım İşinize Yarar. Müfredat: - Phishing 1-) Phishing Nedir? 2-) Spear Phishing Nedir? 3-) Vishing Nedir? 4-) Phishing Saldırılarında En Çok...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Brute Force Attack.

Brute Force Attack Nedir? Ve Türleri Nelerdir?

Selamlar dostlar bu günkü konumuz Brute Force Nedir ve Türleri nelerdir. İyi Okumalar Dilerim. Brute Force Attack Nedir? Brute Force Attack yani Kaba Kuvvet Saldırısı, Kaba kuvvet saldırısı, parolaları, oturum açma kimlik bilgilerini ve şifreleme anahtarlarını kırmak için deneme yanılma...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Trojen/Keylogger.

Kali Linux Keylogger Oluşturma Ve Kullanma

Kali-Linux’ta HatKey Yazılımı ile Keylogger oluşturma ve kullanma Adım 1 : HatKey Yazılımını Github üzerinden indiriyoruz. git clone GitHub - Naayouu/Hatkey Adım 2 : Dizin üzerinden Hatkey klasörüne gidiyoruz. Adım 3 : chmod +x komutu ile HatKey’in python dosyası üzerinde...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Umarım sorunuza istediğiniz yanıtı verebilmişimdir,
İyi Forumlar Dilerim.

Sokrat_ART

Üye
30 Kas 2021
227
204
Antalya
Merhabalar en yaygın yöntem olarak şuan için sosyal mühendislik mevcuttur bu tür konular için ise Forumumuzda "Sosyal Mühendislik" kategorisini inceleyebilirsiniz. Hesap çalma işlemleri hiç bir yerde kullanıcı adını yaz şifreyi vereyim tekniği ile çalışmaz

Ortaya bir yalan kurulur kurban ise bu yalan üzerinde psikolojisini kontrol ederek yönlendirilir. Ardından bilgilerini kendisi girmesi sağlanır.

Nascosta

Üye
2 Şub 2022
157
125
uçuyor
Merhaba,

Bir hesabı çalmak istiyorsan çokça yontem vardır(rat,keylogger, phishing, bruterforce...) Ama sana en çok kullanılan ve en etkili yöntem olan phishing (oltalama) saldırısını öneririm bu saldırı türü aslında insanı kandırma sanatıdır internetten araştırarak tam olarak ogrenebilirsin

"iyi forumlar"

beyazcübbeliimam

Yeni üye
11 Tem 2022
7
0
Merhabalar değerli üyemiz:

Instagram ele geçirmek için birkaç yöntem mevcuttur bunlar; Phishing Yöntemi, Brute Force Attack, Trojen / Keylogger Atarak.
Buraya bırakacağım kaynakları okuyarak bilgi edinebilirsiniz:

Phishing (Oltalama) Yöntemi.

Phishing Nedir? Phishing İle Sosyal Medya Nasıl Ele Geçirilir?

Merhaba Forumda Sık Sık Karşılaştığım Sorulardan Birisi Nasıl İnstagram Hacklerim VS. Oluyor Bu Sorunun Cevabı İçin Bu Konuyu Yazma Gereği Duyuyorum Umarım İşinize Yarar. Müfredat: - Phishing 1-) Phishing Nedir? 2-) Spear Phishing Nedir? 3-) Vishing Nedir? 4-) Phishing Saldırılarında En Çok...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Brute Force Attack.

Brute Force Attack Nedir? Ve Türleri Nelerdir?

Selamlar dostlar bu günkü konumuz Brute Force Nedir ve Türleri nelerdir. İyi Okumalar Dilerim. Brute Force Attack Nedir? Brute Force Attack yani Kaba Kuvvet Saldırısı, Kaba kuvvet saldırısı, parolaları, oturum açma kimlik bilgilerini ve şifreleme anahtarlarını kırmak için deneme yanılma...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Trojen/Keylogger.

Kali Linux Keylogger Oluşturma Ve Kullanma

Kali-Linux’ta HatKey Yazılımı ile Keylogger oluşturma ve kullanma Adım 1 : HatKey Yazılımını Github üzerinden indiriyoruz. git clone GitHub - Naayouu/Hatkey Adım 2 : Dizin üzerinden Hatkey klasörüne gidiyoruz. Adım 3 : chmod +x komutu ile HatKey’in python dosyası üzerinde...
www.turkhackteam.org
www.turkhackteam.org

Umarım sorunuza istediğiniz yanıtı verebilmişimdir,
İyi Forumlar Dilerim.
merhaba keylogger oluşturma mobil için de geçerli mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.