instagram hesap kapatma fromlari

awesofc

Katılımcı Üye
18 Tem 2021
648
341
25
sanal ortam :)

Taklit edilen Instagram hesapları​

Kişisel hesaplarınız, konsept hesaplar ya da marka hesaplarının taklit edilmesi durumu oldukça can sıkıcıdır. Instagram, bu olay sık yaşandığı için bir hesap kapatma formu sunuyor. Taklit edilen Instagram hesapları için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz:

Instagram Yardım Merkezi

Taciz ve zorbalık​

Instagram gibi milyonlarca kullanıcısı olan bir platformda, zorbalık ve taciz eylemleri ne yazık ki çok yaşanıyor. Taciz ve zorbalık yapan Instagram hesaplarını aşağıdaki bağlantı üzerinden bildirebilirsiniz:

Instagram'daki Bir Tacizi veya Zorbalığı Şikayet Edin | Facebook

Cinsel suçlar​

Instagram’da cinsel zorbalık yapan hesapları kapatmak için, aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve gerekli bilgileri tüm detaylarıyla verin:

Instagram Yardım Merkezi

Vefat eden Instagram kullanıcısı bildirme​

Instagram’da, hayatını kaybetmiş bir kullanıcının hesabını kapatmak istiyorsanız, Instagram ölmüş insanlar için bir form sunuyor. Bu formda ilgili bilgileri girip talep gönderebilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi

Instagram’da yaşı tutmayan kullanıcıyı şikayet formu​

Instagram’da hesap kapatma formları içinde diğer bir form da, yaşı tutmayan kullanıcılar için verilen hesap kapatma formu. Burada, ilgili hesapla ailevi ilişkinizi yakın tutmanız, hesabın kapanma şansını artıracaktır.

Instagram Yardım Merkezi

KOLAY GELSİN

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.