İnstagram hesap kapatma

Odunology

Yeni üye
21 Haz 2019
50
8
Forum'da bunun gibi çok konu var göz atmanızı tavsiye ederim.

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Bununla ilgili farklı farklı metotlar ve yöntemler bulunmaktadır.

Gerek form doldurma olsun gerek spam olsun gerek şikayet olsun gerek form doldurma olsun farklı farklı yöntemler var. Kapatmak istediğiniz İnstagram hesabına göre kullanacağınız yöntemler değişiklik gösterebilir.

İnstagram hesabı kapatmak için emin olun kesin çalışan tek bir yöntem yoktur. Kimisinde çalışan kimisinde çalışmayan yöntemler vardır. Bu yüzden hesabı kapatana kadar birçok yöntemi denemenizi ve araştırmanızı tavsiye ederim.

Forumda bunlarla alakalı işinize yarayabilecek birçok konu bulunmaktadır. Size yardımcı olabilecek konuların linklerini aşağıya bırakıyorum. Kolay gelsin.

İyi forumlar

Crosslightxp

Katılımcı Üye
26 Eyl 2021
590
221
19
Fransa
Basit bir şekilde nasi instagram hesabi kapatabilrim güncel fix olmayan saglam metotlar varmi elinizde ?
Bunu kullanabilirsin

1-Eliniz'de en az 2015 tarihli hesap olsun.(Olmasa da olur ama işi garantiye almak için)

2-Hesabını kapatacağınız kişinin takipçisi sizden daha yüksek olsa daha iyi olur.

3-DuckDuck Go kullanın

4-Bir de VPN lazım

Şimdi işleme geçelim

Öncelikle Sizlere, Yazdığım Taslakları Göstereyim.

● İNGİLİZCE HALİ:

Hello instagram team, @kurban user is breaking instagram rules!!

I also report this person to Instagram to be a safer environment.

I inform you that this requirement must be made. I wish it was necessary in the near future. Have a good day.

● TÜRKÇE HALİ:

Merhaba instagram ekibi, @kurban kullanıcısı instagram kurallarını ihlal ediyor!!

Ayrıca bu kişiyi daha güvenli bir ortam olması için İnstagram'a bildiriyorum.

Bu şartın yapılması gerektiğini size bildiriyorum. Yakın gelecekte gerekli olmasını diliyorum. İyi Günler.

● ALMANCA HALİ:

Hallo instagram Instagram Team, @ Victim user violates the instagram Rules!!

Ich melde diese Person auch Instagram, um eine sicherere Umgebung zu haben.

Ich sage ihnen, dass diese Anforderung erfüllt werden muss. Ich hoffe, es wird bald getan, was nötig ist. Guten Tag.

● FRANSIZCA HALİ

Bonjour instagram Instagram instagram team , l'utilisateur de @ kurban enfreint les règles Instagram!!

Je signale également à Instagram pour avoir un environnement plus sûr.

Je dis que cette situation doit être remplie. J'espère qu'il fera ce qui doit être fait bientôt. Passez une bonne journée.

● Evet Taslaklar Bunlar.

● Şimdi Vpn'imizi açalım.

Önce Fransa VPN'ninden vuralım. Formumuz aşağı'da

Instagram Yardım Merkezi

● Şimdi Fransa' dan vuralım.

● En son Türkiye'den vurun.

● Eğer rapor ettiğiniz hesap herkese açıksa daha iyi olur.

İyi formlar🙂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.