İnstagram hesap oluşturucu (Çalışıyor denendi)

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Merhaba değerli THT üyeleri ben SANDWORM bu sefer bomba bir konuyla karşınızdayım instagram hesap oluşturucu.

Konuyu çok uzatmayayım ama sizde teker teker instagram için hesap açıyorsanız boşa zaman kaybı yaşıyorsunuz birde adresin açık proxy olarak işaretlendi vb.sorunları alıyorsanız bu program tam size göre tool felanda değil normal basit bir program ama normalde parayla satılıyor cracklenmiş halini paylaşıcam.

Önemli olan bir kaç proxy ve gmail listleri bunları hallederseniz takır takır oluşturur ben denedim ve 500 tane oluşturdum

Alta nasıl kullanıcağınız ile alakalı bir video atıyorum burdan bakabilirsiniz.

Video

HESAP AÇICIYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

VİRÜS TOTAL

original.gif

E o zaman şimdilik sağlıcakla kalın fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin :)

GökBörü.

Turan Ordusu Senior
20 Haz 2021
1,832
1,046
Kara Harp Okulu

Merhaba değerli THT üyeleri ben SANDWORM bu sefer bomba bir konuyla karşınızdayım instagram hesap oluşturucu.

Konuyu çok uzatmayayım ama sizde teker teker instagram için hesap açıyorsanız boşa zaman kaybı yaşıyorsunuz birde adresin açık proxy olarak işaretlendi vb.sorunları alıyorsanız bu program tam size göre tool felanda değil normal basit bir program ama normalde parayla satılıyor cracklenmiş halini paylaşıcam.

Önemli olan bir kaç proxy ve gmail listleri bunları hallederseniz takır takır oluşturur ben denedim ve 500 tane oluşturdum

Alta nasıl kullanıcağınız ile alakalı bir video atıyorum burdan bakabilirsiniz.

Video

HESAP AÇICIYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

VİRÜS TOTAL

original.gif

E o zaman şimdilik sağlıcakla kalın fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin :)
Eyvallah iş görür lakin virüs Total'i rar olarak değilde direkt uygulamayı taratırmısın. Rar dosyalarında virüs algılanmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.