instagram işletme profili yapamadım

MoKoK031

Üye
24 Haz 2015
240
0
eskişehir
arkadaşlar merhaba instagram hesabım var şuan 1k takipçili bunu işletme profiline geçiremedim forumdaki anlatımlarda seçenekler bölümünde işletme profiline geçir yazan yere tıklayıp yapılıyor diye gösteriliyor fakat bende göstermiyor bu kısmını sanırım bir değişiklik oldu son zamanlarda seçenek yok çünki bilgisi olan varmı net olarak yardımcı olabilene teşekkür vereceğim direk.
 

MoKoK031

Üye
24 Haz 2015
240
0
eskişehir

fed

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
448
0
NEREYE...
Facebook un ile bağlanacaksın sonra işletme profiline geç diyeceksin orda sana zaten bir facebook sayfası açtıracak böylece işletme sayfasına geçmiş olacaksın
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.