İnstagram kaba kuvvet saldırısı

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Merhaba değerli THT üyeleri:

Sizlere Kolayca instagram kaba kuvvet saldırısı yapabileceğiniz bir tool tanıtıcam hadi başlayalım.

BRUTESPLOİT​

İndirme komutu

kod

git clone GitHub - screetsec/BruteSploit: BruteSploit is a collection of method for automated Generate, Bruteforce and Manipulation wordlist with interactive shell. That can be used during a penetration test to enumerate and maybe can be used in CTF for manipulation,combine,transform and permutation some words or file text :p

Tool umuz indikten sonra sırasıyla şu işlemleri yapacağız;

cd BruteSploit
8uquk5s.PNG (dizinimizin içine girelim)

cd tools
86uxakv.PNG ( tools dizinimizin içine girelim)

python3 instabrute.py
kodunu yazınca bize hangi parametrelerle Neleri yazacağımızı gösteriyor.

Bizde yazalım

Sonucunu bulunca ekranda gösterecektir.

Arkadaşlar kaba kuvvet saldırısı sabır ve yüksek istihbarat gerektiren bir saldırı türüdür.
Saldıracağımız Tarafı nekadar iyi tanırsak başarı oranımız okadar artar. Ve kaba kuvvet saldırısı uzun süren bir saldırıdır.

wordlist oluşturmakta ve proxy.txt bulmakta sorun yaşıyosanız konunun altına yazınız

NOT: Resimlerde Saldırdığım hesap bana ait deildir eğtim amaçlı görmeniz için salladım

umarım faydalı olur.

İYİ FORUMLAR

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
İnstabrute çalışıyormu hala en son denediğimde çalışmıyordu
Evet efendim çalışıyo bu fotoları güncel çektim orda saten dosya yolu belirtirken hata aldım dosyanın sonundaki slashı silince çalıştı

Teşekkür ederim

bisey sorucam o proxy dosyasını nasıl olusturucaz yada o proxyleri nereden bulucaz
Githupdan bulabilirsiniz

sillyCRİMİn4l

Katılımcı Üye
21 Haz 2021
285
137
merhaba soyle bir hata aldım
.-------------------------------------------------------.
| |\___/| ___ _ |
| ) ( |_ _|_ __ ___| |_ __ _ |
|=\ /= | || '_ \/ __| __/ _` | |
| )===( | || | | \__ \ || (_| | |
| / \ |___|_| |_|___/\__\__,_| |
| | | |
|/ \ _ ____ _ _ _____ _____ |
|\ / | |__ | _ \| | | |_ _| ____| |
| \__ _/ | '_ \| |_) | | | | | | | _| |
| ( ( | |_) | _ <| |_| | | | | |___ |
| ) ) |_.__/|_| \_\_____/ |_| |_____| |
| (_( |
'-------------------------------------------------------'
[+] Username Loaded: tht.wolf.tht
[+] Words Loaded: 260
[+] Proxy Loaded: 400

[-] Testing Proxy List...

[+] Online Proxy: 76

[+] Getting CSRF Token:
[!] Can't get CSRF token , please use -d for debug
[!] Exiting...

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
İnstabrute çalışıyormu hala en son denediğimde çalışmıyordu
Bende'denedim olmamıştı.

Merhaba değerli THT üyeleri:

Sizlere Kolayca instagram kaba kuvvet saldırısı yapabileceğiniz bir tool tanıtıcam hadi başlayalım.

BRUTESPLOİT​

İndirme komutu

kod

git clone GitHub - screetsec/BruteSploit: BruteSploit is a collection of method for automated Generate, Bruteforce and Manipulation wordlist with interactive shell. That can be used during a penetration test to enumerate and maybe can be used in CTF for manipulation,combine,transform and permutation some words or file text :p

Tool umuz indikten sonra sırasıyla şu işlemleri yapacağız;

cd BruteSploit
8uquk5s.PNG (dizinimizin içine girelim)

cd tools
86uxakv.PNG ( tools dizinimizin içine girelim)

python3 instabrute.py
kodunu yazınca bize hangi parametrelerle Neleri yazacağımızı gösteriyor.

Bizde yazalım

Sonucunu bulunca ekranda gösterecektir.

Arkadaşlar kaba kuvvet saldırısı sabır ve yüksek istihbarat gerektiren bir saldırı türüdür.
Saldıracağımız Tarafı nekadar iyi tanırsak başarı oranımız okadar artar. Ve kaba kuvvet saldırısı uzun süren bir saldırıdır.

wordlist oluşturmakta ve proxy.txt bulmakta sorun yaşıyosanız konunun altına yazınız

NOT: Resimlerde Saldırdığım hesap bana ait deildir eğtim amaçlı görmeniz için salladım

umarım faydalı olur.

İYİ FORUMLAR
Ellerinize Sağlık
Önceden Denediğim Olmamaışdı Şimdi Bide bunu Deneyeceğim.

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Brute tarihe karıştı denilebilecek kadar geri planda kaldı. Vakit kaybından başka bir şey değil.. Güncel çalışan proxy kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor ki bu satın almadığınız sürece çok zor. Onun dışında hesap üzerinde denemeye başladıktan bir süre sonra daha sonra tekrar deneyin hatası sizi karşılar. Onu geçtiğinizi ve şifreyi bulduğunuzu düşünecek olursak bu seferde hesap doğrulamaya düşebilir ki bu %99.99 gibi bir oran.

Son düzenleme:

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Brute tarihe karıştı denilebilecek kadar geri planda kaldı. Vakit kaybından başka bir şey değil.. Güncel çalışan proxy kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor ki bu satın almadığınız sürece çok zor. Onun dışında hesap üzerinde denemeye başladıktan bir süre sonra daha sonra tekrar deneyin hatası sizi karşılar. Onu geçtiğinizi ve şifreyi bulduğunuzu düşünecek olursak bu seferde hesap doğrulamaya düşebilir ki bu %99.99 gibi bir oran.
Ne gibi bi saldiri taktiği önerisrsiniz

Bende'denedim olmamıştı.

Ellerinize Sağlık

Önceden Denediğim Olmamaışdı Şimdi Bide bunu Deneyeceğim.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana

| |\___/| ___ _ |
| | | |
| (_( |

[+] Getting CSRF Token:
[!] Exiting...
İlgileniyorum size dönüş yapıcam

| |\___/| ___ _ |
| | | |
| (_( |

[+] Getting CSRF Token:
[!] Exiting...
Merhaba değerli tht üysei tüm işlemleri yaparken -d parameresinide koyun haya ayıklaması için yine hatayla karşılaşırsanız bana ulaşın

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Ne gibi bi saldiri taktiği önerisrsiniz
Saldırı biçiminden, taktiğinden veya türünden ziyade zeka önemlidir.. Ne yapmak istiyorsun? Yapmak istediğin şey için şartlar ve koşullar ne? Yapmak istediğin şeye , şartlarına ve koşullarına hazır mısın? Yeterli bilgi ve birikime sahip misin? Karşındaki kişiyi tanıyor isen ne kadar tanıyorsun? Tanımıyor isen kişiye ne kadar hakimsin?. Yani savaşta önemli olan hangi teçhizat ile saldıracağın değil hangi strateji ile hareket ettiğin ve bulunduğun mevkidir!. "Bana kalırsa" şuan account hacking işlemleri için kesin ve mantıklı yolu SOSYAL MÜHENDİSLİK.

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Saldırı biçiminden, taktiğinden veya türünden ziyade zeka önemlidir.. Ne yapmak istiyorsun? Yapmak istediğin şey için şartlar ve koşullar ne? Yapmak istediğin şeye , şartlarına ve koşullarına hazır mısın? Yeterli bilgi ve birikime sahip misin? Karşındaki kişiyi tanıyor isen ne kadar tanıyorsun? Tanımıyor isen kişiye ne kadar hakimsin?. Yani savaşta önemli olan hangi teçhizat ile saldıracağın değil hangi strateji ile hareket ettiğin ve bulunduğun mevkidir!. "Bana kalırsa" şuan account hacking işlemleri için kesin ve mantıklı yolu SOSYAL MÜHENDİSLİK.
Aynen sosyal mühendislik herşeyde var. OLMAZSA OLMAZ

secret_197

Yeni üye
16 Tem 2021
4
2
Everest Dağı
Evet efendim çalışıyo bu fotoları güncel çektim orda saten dosya yolu belirtirken hata aldım dosyanın sonundaki slashı silince çalıştı

Teşekkür ederim

Githupdan bulabilirsiniz
Githubdan buluyorum ama txt icinde ip adres gibi kodlar dizili anlamadigim biz parola bulmaya calisiyoruz enter verincede zaten 400 tanesini deniyor sonuc bu proxy bagli daha cok bilgi yaza bilirmisiniz.

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Merhaba değerli üye:
Ip niz banlanmaması için farklı farklı proxy lerle deniyor proxy önemli fakat wrodliste de aradığınız şifre yok ise sonuc vermeye bilir

1923ruhu

Yeni üye
31 Tem 2021
18
4
26
Kali linux ile mi yapiyor bu?Ben windows kullanicisiyim githubdan indirdim ama uygulama olanlar gozukmuyor neyle acilacagini soruyor windows sorun nerede

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI
Eline emeğine sağlık
Teşekkür ederim faydalı olduydam ne mutlu bana

Kali linux ile mi yapiyor bu?Ben windows kullanicisiyim githubdan indirdim ama uygulama olanlar gozukmuyor neyle acilacagini soruyor windows sorun nerede
Windos ile yapildiğina dair bir bilgim yok ama kali ile yapılıyor detayları sana anlatacım 🙂

İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.