Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
48
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

crazyasi

Yeni üye
1 Tem 2007
12
0
Merhaba,
İnstagramda arkadaşım 2 kişiye özel hikaye gönderiyor. Hikayeyi sadece o kişiler görüyor.
Benim bu hikayeyi görmem mümkün mü?

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Kapatılan instagram hesabımı nasıl açabilirim ?

İnstagram hesabım kural ihlali sebebiyle kapatıldı. Nasıl açabilirim? nereye ne yazmam gerekir? Bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba

C R P

Katılımcı Üye
20 May 2018
507
2
Instagram hesabımı çalmaya çalışıyorlar ?

Görünüşe göre birileri hesabımı çalmaya çalışıyor , ama benim anlamadığım e-posta'mı nasıl buldular​

5ym2AA.png

vP88dD.png

The439

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
363
1
Azerbaycan
İnstagram hk

Merhaba değerli kardeşlerim. İnstagram sayfa kapatmak için ne yapmak lazım? Birisinin sayfasın spam-la kapatmak için kaç spam göndermek lazım? Ben arkadaşlarla birlikte en çok 10 spam göndere bilerem. Çoklu spam gönderme oluyormu? Olursa nasıl yapa bilirim? Veya hesabı geçici olsada kapatmak için ne yapa bilirim? Yardım eden olursa sevinirim. Teşekkürler.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,817
104
26
Ankara
Merhabalar spam çok önemli instagram ekibi için 10 biraz düşük kalabilir daha yüksek olursa kapanma ihtimali fazla Spam botu gibi şeyler daha yok etrafta .

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Merhaba, Instagram ve Facebook gibi uygulamalar, sizi takip eden kişilerin e-postanızı öğrenmesine olanak sağlar. Muhtemelen tanıdığınız bir kişi sizin e-postanızı alıp, uygulamadaki "şifremi unuttum" seçeneğini kullanarak sizi hesabınızı çalmış olmayla korkutuyor. İyi froumlar dilerim.

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
Ücretsiz istiyorsanız bulamazsınız Piyasadaki çoğu script sorunlu login hatası olsun takipçi begeni yorum göndermeme olsun sorun var . Yani doğal olarak para kazandıran bir scripti yazan biri olsaydım. Piyasada çalışan script olmazdı ona göre script yazardım .

Satın almak isterseniz byproblack buyurun resmi sitesi : Tıkla Git Site Bana ait değildir İNSTAWEB resmi sitesidir. Yanlışsam doğrulayın​

C R P

Katılımcı Üye
20 May 2018
507
2
Bu devir de e posta bulmak zor değil dostum, trojan yemiş olabilirsin, uygulama yöneticisine bak bakalım, gözüne yabancı gelenleri engelle.

Baktım ama yabanci birsey bulamadım RageUnseen

Merhaba, Instagram ve Facebook gibi uygulamalar, sizi takip eden kişilerin e-postanızı öğrenmesine olanak sağlar. Muhtemelen tanıdığınız bir kişi sizin e-postanızı alıp, uygulamadaki "şifremi unuttum" seçeneğini kullanarak sizi hesabınızı çalmış olmayla korkutuyor. İyi froumlar dilerim.

Bana daha çok fake mail gibi geldi . Açıkçası linke tıklaya korkuyorum :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,613
503
StPetersburg
Yaho nun hizmeti sayesinde e mail adresi bulunuyor

Gelen linklere tıklamayın ve size gelecek olan argo mesaj olursa karşılık vermeyip davalık duruma getirin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.