İnstagram Kullanıcı Bilgisi Bulma

mstf009

Üye
1 May 2021
70
7

Merhaba sevgili türkhackteam sakinleri, bu konumda size python ile yazılmış instagram kullanıcıları hakkında bilgi veren bir programı paylaşacağım.
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra instagram'a girerek session id bilgisini çekiyor ve kişi hakkında bilgi çekiyor.

c8tbepv.png

Github linki: GitHub - cbe2d8ba9c25fa42/instagram-bilgi-toplayici
Eline sağlık yararlı olmuş ama nasıl kurucaz hangı uygulama gereklı kurulum için daha yeniyim.Teşekkürler

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı

Merhaba sevgili türkhackteam sakinleri, bu konumda size python ile yazılmış instagram kullanıcıları hakkında bilgi veren bir programı paylaşacağım.
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra instagram'a girerek session id bilgisini çekiyor ve kişi hakkında bilgi çekiyor.

c8tbepv.png

Phonenumbers modulü yok diyor bende

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Maili ve Telefonu tabi ki tamamen alamazsınız çünkü Instagram çıktıyı bu şekilde veriyor! Yani 0546000000 şeklinde alıp js ile son iki hanesi kalacak şekilde (*) işareti ile değiştirip göstermiyor şaayet böyle olsa idi öğeyi denetleden görebilirdik.

Delirmish

Üye
3 Haz 2015
125
1
Düzce

c8tbepv.png

Dostum bir arkadaşım telegram hesabının Gmail adresini unuttu bu şekilde Gmail adresini bulma şansımız varmıdır?

kalyopi

Yeni üye
27 Eki 2022
7
0
kanka onu da öğrenebilirsin hesaba gir şifremi unuttum yaz domain veya son iki hanesini instagram gösteriyor bunun tam gösterilen toolarını bulmak lazım
Yalnızca mail ile girmişse ve fake bir mailse sanırım o kişiyle ilgili bulunacak hiç bir şey olmaz

Sadece instagramdan bu bilgilere ulaşılabileceğini sanmıyorum. Bunun yerine OSINT Framework üzerinden eldeki bilgiler ile bir araştırma yapmak daha doğru olur.
Burayı anlayamadım nasıl kullanıyoruz

Dostum bir arkadaşım telegram hesabının Gmail adresini unuttu bu şekilde Gmail adresini bulma şansımız varmıdır?
Telegram telefon numarası ile giriliyor

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,850
1,215
kendi kullanıcı adını ve şifreni girmen gerekiyor. böylece sessionid bilgini çekip sıkıntı çıkarmadan bilgileri alıyor. dediğin gibi o bilgiler instagram da görünen bilgiler.
görebileceğin bilgiler haricinde telefon numarasının son 2 hanesini gösteriyor ve mailin hangi domaine ait olduğunu gösteriyor. örnek kullanım şekli; kişinin numarasını biliyorsun ama hangi hesabın onun olduğunu bilmiyorsun bu program ile son 2 hanesine bakarak bulabilirsin.
User/Password çekmek için baya iyi tool olmuş :) bu bilgilere ( id hariç) tool yardımı olmadan ulaşılabiliyor. Eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.