Çözüldü İnstagram mesaj

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
71
24
Hayırlı işler bol forumlar. İnstagramda uzun zaman önce arkadaşıma yazıdğım mesaj vardı hesap numaramı falan vermiştim . Çok eski oldu şuan bulmam mümkün değil. Mesajı nerden bula bilirim. Özel bir program falan varsa yardımcı olursanız sevinirim

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Merhaba, iyi günler.
İnstagram'da silinen mesajları geri getirmeniz mümkün, bu sayede aradığınız mesajı bulabilirsiniz.
1- Ayarlar bölümüne giriş yapın.
2- Güvenlik bölümüne giriş yapın.
3- Veri indirme bölümüne giriş yapın.
4- Verileri indir butonuna basın.
Bir gün içerisinde veriler size ulaşacaktır.
Verileri indirdiğinizde messages.js olarak gözükecektir.
Dosyayı buraya yükleyerek mesajları okuyabilirsiniz.

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
71
24
Merhaba, iyi günler.
İnstagram'da silinen mesajları geri getirmeniz mümkün, bu sayede aradığınız mesajı bulabilirsiniz.
1- Ayarlar bölümüne giriş yapın.
2- Güvenlik bölümüne giriş yapın.
3- Veri indirme bölümüne giriş yapın.
4- Verileri indir butonuna basın.
Bir gün içerisinde veriler size ulaşacaktır.
Verileri indirdiğinizde messages.js olarak gözükecektir.
Dosyayı buraya yükleyerek mesajları okuyabilirsiniz.
Mesajın silinmediğini düşünüyorum , sadece çok eskilerde kaldı , öne çıkartmanın bir yolu var

symrx

Üye
11 Tem 2021
71
13
21
Öncelikli selam aleyküm, yapacağın şey şu hemen instagrama giriyorsun ayarlara giriyorsun ardından güvenlik alanına giriyorsun sonra veri indirmeye tıkladığın an mesajların geri geliyor. Ki hep olacak diye bişey yok, mesajların hepside gelmeyebilir, hatta hiç gelmeyebilir. Benim bildiğim kadarıyla her sene başında bu olay oluyor, çünkü gördüklerime bakılacak olursa herkes ocak ayının ilk haftalarında bu yöntemi deniyor, ama sen yinede bi dene şansın yaver gidebilir belki.. iyi günler dilerim.

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,866
608
Mesajın silinmediğini düşünüyorum , sadece çok eskilerde kaldı , öne çıkartmanın bir yolu var
Merhabalar,
Bilgisayarda iken f3 komutuyla aramayı denediniz mi , hatırladığınız bir kelime varsa daha kolay bulursunuz , tabi bunun için yüklenmesi lazım bütün mesajların . Bildiğim böyle bir program mevcut değil , iyi forumlar

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.