📸 Instagram Multi Tool v1 | C# Kaynak Kodlarıyla | Takip, beğeni ve yorum otomatı.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
yani tüm detect'ler trojen diyor neden ?

Yerinizde olsam projenin kaynak kodunu indirir, bin/Debug klasöründeki çalıştırılabilir dosyayı silerim. Sonra da kendim derlerdim. İçim ferah olurdu. Hichigo adlı üyenin programlarına zararlı yazılım yükleyeceğini de sanmam.
...

Elinize sağlık.

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22

Program yapısı gereği HTTP requestleri gönderiyor antivirüsler de bunu görerek şüpheli diyor. Kaynak kodlarıan güvenmiyorsan dnSpy indir bak kodlarına.
Yerinizde olsam projenin kaynak kodunu indirir, bin/Debug klasöründeki çalıştırılabilir dosyayı silerim. Sonra da kendim derlerdim. İçim ferah olurdu. Hichigo adlı üyenin programlarına zararlı yazılım yükleyeceğini de sanmam.
...

Elinize sağlık.

ben programda virüs olmadığının farkındayım zaten virüstotal graph'tan kontrol ettim. ama fazla trojen dettecti olunca açıklansa iyi olur ki açıkladınız teşekkürler :D

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
eP26KW.png

eIPaIe.png

OWz9V9.png

Lz36zK.png

[ame]

Programın çalışması için RAR'ın içindeki Newtonsoft.Json.dll dosyası ile aynı dizinde olmalıdır.

Kullanıcıları dosyadan yüklemek için bir txt doyasının içine her satıra "kullanıcı_adı şifre proxy" şeklinde kullanıcıları depolamalısınız. Proxy kullanacaksanız proxy kısmına https://ip: port formatıyla doldurmalı, kullanmak istemiyorsanız proxy bölümüne "Yok" yazmalısınız.

Virustotal: Tıkla!

İndirme Linki: Tıkla!
Kaynak Kodları: Tıkla!
Ellerine saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.