İnstagram takipçi nasıl atılır?

DaCommunist

Yeni üye
27 Ağu 2021
14
6
22
Öncelikle selamlar arkadaşlar umarım iyisinizdir

ben emek vererek hesabımı yani instgram hesabımı 1k takipçi yaptım tabi sitelere girip 25 25 yolladım ve 800 e kadar düştü

bazıları bot satıyor yada adamların hesabına bakıyorum tekte 100 k felan yolluyorlar 100k oluyor takipçisi acaba nasıl yaparım veya siz yaparmısınız

ig canxaksungerx

herkese iyi forumlar

6 May 2021
111
16

ben emek vererek hesabımı yani instgram hesabımı 1k takipçi yaptım tabi sitelere girip 25 25 yolladım ve 800 e kadar düştü

bazıları bot satıyor yada adamların hesabına bakıyorum tekte 100 k felan yolluyorlar 100k oluyor takipçisi acaba nasıl yaparım veya siz yaparmısınız

ig canxaksungerx

herkese iyi forumlar
  • Merhaba Sevgili Üye ,
Öncelikle Hesabına Bot Basmanı Önermem Çünkü Başkasının Senin Hesabını Kapatması Aksi Takdirde
Basit Bir Hale Gelir GT Sayfalarından Veya Mizah Sayfası Oluşturarak Kendi Emeğin İle Kazanabilirsin :)

İyi Forumlar :)

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Benim kendi düşüncemi soracak olursanız uzak durun derdim, gelelim sorunuzun cevabına ;

bopcd2a.gif

tfkaradam

Yeni üye
28 Haz 2021
24
2

ig canxaksungerx

herkese iyi forumlar
güvenilir bir smm panelinden almanı öneririm bir taraftanda almamanı öneririm sadece takipçin gözükür sonuçta aktif değil :)
Smm paneli için thtnin reklam alanındakini tercih edebilirsin

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,961
1,057
Kayseri
Merhabalar,

öncelikle sunu belirtmek isterim bot ile 100 binlere çıkan hesabınız doğurulanmadığı sürec'e bir gelir elde edemessiniz. Zaten doğrulanacağınıda sanmıyorum İnstagram son günlerde bunun gibi bot hesaplara karşı baya bir önlem almaktadır. Kısacası yatırsanız bile ya geri çekilir yada doğrulanmış hesap tigi alamasınız.

İyi günler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.