İnstagram takipçi satan yerler

Gladiaus

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
317
83
Baku, Azerbaijan
1k takipçi 1 veya 1.5 TL almak istiyorum karışık fakat ban yemeyeceğim bir site arıyorum var mı güvenilir bir site?
Selam @GhrikeMask öncelikle en iyi ucuza güvenilir tüm sosyal medya
panel sitesini sana önericem Türkiye için geçerlidir.
Hakiketen çok iyi bir panel sitesi ben kullanıyorum ve memnunum!
Link -

XTheOrder

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
284
6
Merhabalar, çeşitli takipçi panel hizmeti veren siteler mevcut. Ücretsiz veya ücretli hizmetleri var. Tabii bu devirde güvenilir bir şeyler bulmak gerçekten zor, oyüzden Türkhackteam'ın reklam afişi kısmında bulunan "Lider takipçi" sitesine bir göz atabilirsin. İyi forumlar dilerim, saygılarımla.

symrx

Üye
11 Tem 2021
71
13
21
1k takipçi 1 veya 1.5 TL almak istiyorum karışık fakat ban yemeyeceğim bir site arıyorum var mı güvenilir bir site?
yani siteler ne kadar güvenilir falan bilmiyorum, şahsi kişiler takipçi kasarak hesap satıyor az araştırma yaparak bulalbilirsin ki bu şahsi kişilerin fiyatı bana kalırsa normal sitelere göre daha ucuz olabilir yani. ama bunun bi pis yanıda bazıları hesap çalıp bu hesapları satıyor. ama dikkatli ol derim başkasını takipçili hesabını kullandığın zaman inanki rahat etmezsin hep rahatsız ederler seni gerçekten bak, iyi günler

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Bahsettiğiniz Fiyata hizmet Veren Çok Nadir Siteler var ve yanında
1K Takipçi + Keşfet Engeli Yememek istiyosunuz.
1K takipçi neysede şunu açıkça söyleleyim " net Keşfet ve Arama Engeli Yersiniz hatta instagram fark ederise

hesabınızı bile kapatır. "

saezmee

Üye
18 May 2021
237
85
Hakkari
Öncelikle Selamın Aleyküm

Site'De instagram'Dan ban yeme diye birşey yoktu bu sistem havuzlama sistemidir yani 1k takipçi alırsın 5 dk sonra instagram moderatörler seni şüpheli durum olarak seni izlemeye alırlar ve hesabın yasa dışı işlerden dolayı kapatılır. Haberin olsun...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.