İnstagram toplu takip etme kodu güncel

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
77
(() => {
let i = 0;
const takip = setInterval(() => {
if (i >= 1000) {
clearInterval(takip);
return;
}
const buttons = document.getElementsByClassName('y3zKF');
const sonrakibuton = buttons;
sonrakibuton.click();
i += 1;
}, 5000) //burası kaç saniyede işlem gerçekleşeceğini gösterir 1000 = 1sn kendinizde ayarlayabilirsiniz:)
})()

Kodu instagramdan takipçi kismina girip incele kismindan consola yapiştirmanız gerekir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,144
461
TR❤AZ
(() => {
let i = 0;
if (i >= 1000) {
clearInterval(takip);
return;
}
sonrakibuton.click();
i += 1;
}, 5000) //burası kaç saniyede işlem gerçekleşeceğini gösterir 1000 = 1sn kendinizde ayarlayabilirsiniz:)
})()
Ellerinize Sağlık

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
Eski Anka Underground Tim

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,132
204
Yazip denemedim mobilden bakiyorum ama getelementsbyclassname collection doner collection donen objenin click eventi olmaz buttona[0].click() desen anlarim qma bu sekilde vanilliajs calismaz eger calisiyorsa browser kendi icinde hata ayikliyor olabilir consolde ama bu sekilde calistirmak icin jquery dahiledip $(".cname")click() yaptirirsan jquery selector sayesinde tum cname clasi iceren elementlere click ettirebilirsin

Hocamızın kodu yanlış olamaz, ya da hata veremez. Senin cihazın yanlış çalışıyor. Cihazın bozuk, kod değil.
ne kadar çok seviyorsunuz kraldan çok kralcı olmayı :)
sana izah ederken harcadığım vakte muhtemelen değmeyecek ama tek tek analtıyorum iyi oku;
1) document.getElementsByClassName('y3zKF'); sana class attributeında y3zKF içeren tüm elementleri bir htmlelementcolletion olarak verir
2) htmlelement collection da click() methodunu çağıramazsın çünkü bu bir html element değil tekrar sölyüyorum collectionı
3) "HOCAMIZIN" yapması gereken for olur foreach olur (veya timer(interval) tetikleyerek ve sabit iterasyon değerleri tanımlayarak bir döngü nasıl çalışmamalıdır adlı performans katliamı örneği ile de yapılabilir) döngü ile bu htmlelementcollection nesnesi içerisinde dönüp (içindeki her bir eleman bir htmlelemet'tir) bu elementlerin .Click() fonksiyonunu tetikletmektir.
4) veya bunalrla uğraşmayayıp jquery $selectorünü kullanarak $("y3zKF").click() deseydi jquery kendi içnide yukaırda anlattığım döngü mantığını kuracaktı
Son oalrak kodta düzeltilmesi gereken çok yer var inan senin gibi kardeşleri görünce hevesim kaçıyor bir şey izah edesim gelmiyor, ha bir de profesyonel hayatta bu anlattıklaırm içni para alıyorum bilgin olsun :)

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,144
461
TR❤AZ
sana izah ederken harcadığım vakte muhtemelen değmeyecek ama tek tek analtıyorum iyi oku;
1) document.getElementsByClassName('y3zKF'); sana class attributeında y3zKF içeren tüm elementleri bir htmlelementcolletion olarak verir
2) htmlelement collection da click() methodunu çağıramazsın çünkü bu bir html element değil tekrar sölyüyorum collectionı
3) "HOCAMIZIN" yapması gereken for olur foreach olur (veya timer(interval) tetikleyerek ve sabit iterasyon değerleri tanımlayarak bir döngü nasıl çalışmamalıdır adlı performans katliamı örneği ile de yapılabilir) döngü ile bu htmlelementcollection nesnesi içerisinde dönüp (içindeki her bir eleman bir htmlelemet'tir) bu elementlerin .Click() fonksiyonunu tetikletmektir.
4) veya bunalrla uğraşmayayıp jquery $selectorünü kullanarak $("y3zKF").click() deseydi jquery kendi içnide yukaırda anlattığım döngü mantığını kuracaktı
Son oalrak kodta düzeltilmesi gereken çok yer var inan senin gibi kardeşleri görünce hevesim kaçıyor bir şey izah edesim gelmiyor, ha bir de profesyonel hayatta bu anlattıklaırm içni para alıyorum bilgin olsun :)
Hocam şimdi olabilir ama sizin düzgünce söylemeniz lazım yani siz böyle kırıcı oluyorsunuz boş vakit fln yazmak yani öyleyse yazmayın yani tamam diyin geçin olmaz hocaminsanlar burada birbirine yardım etmek için geliyor eğer siz yardım etmek için girmiyorsanız gerçek hayatta parayla anlatıyorsanız buraya niye giriyorsunuz inşaallah kırıcı olmamışımdır ama bu konuda biraz haksızsınız hocam

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,132
204
Hocam şimdi olabilir ama sizin düzgünce söylemeniz lazım yani siz böyle kırıcı oluyorsunuz boş vakit fln yazmak yani öyleyse yazmayın yani tamam diyin geçin olmaz hocaminsanlar burada birbirine yardım etmek için geliyor eğer siz yardım etmek için girmiyorsanız gerçek hayatta parayla anlatıyorsanız buraya niye giriyorsunuz inşaallah kırıcı olmamışımdır ama bu konuda biraz haksızsınız hocam
hocam dayanamıyorum bir şeyi körü körüne savunan insanlara. telefondan koda göz gezdirerek çalışmaz dedim belki konu sahibi görse diyecek ki haklısın gözümden kaçmış teşekkür ederim ben de rica ederim diyip yardımcı olucam kodundaki düzeltilebilir olan yerler üzerine tartışacağız ama bir tanesi cart diye çıkıp aradan orda yanlış olamazz ! sensin yanlış ! diyince şalter atıyor :)

buyrun developer console üzerinden anlatım ssi ekliyorum
g-t-Etmece.png

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,144
461
TR❤AZ
hocam dayanamıyorum bir şeyi körü körüne savunan insanlara. telefondan koda göz gezdirerek çalışmaz dedim belki konu sahibi görse diyecek ki haklısın gözümden kaçmış teşekkür ederim ben de rica ederim diyip yardımcı olucam kodundaki düzeltilebilir olan yerler üzerine tartışacağız ama bir tanesi cart diye çıkıp aradan orda yanlış olamazz ! sensin yanlış ! diyince şalter atıyor :)
Anlıyorum hocam belki NOTUS hocamızın hatası olabilir anlıyorum sizde kendinize göre haklısınız oda kendine göre haklı ama işte sinirlerinizi tutmanız lazım anlıyorum böyle sinirlenip birşey yapmamak zor ama yapmak zorundayız inşaallah bir dahakine yapmayız Yani ne diyeceğimi bilemiyorum ama İyi Forumlar

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,258
678
Eski Anka Underground Tim
Haklısın kardeşim özür dilerim, hatamı kabul ediyorum. Çok burnu dik oldum, haklısın. Bence tatsızlık olmasın aramızda. Sonuçta ölümlü dünya, yarın kime ne olur bilemeyiz. Seni kırdıysam affet beni. Hakkını helal et.

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,144
461
TR❤AZ
Haklısın kardeşim özür dilerim, hatamı kabul ediyorum. Çok burnu dik oldum, haklısın. Bence tatsızlık olmasın aramızda. Sonuçta ölümlü dünya, yarın kime ne olur bilemeyiz. Seni kırdıysam affet beni. Hakkını helal et.
Aynen bende böyle aracı sanki hani karışır gibi oldum eğer ben kötü söylediysem özür dilerim bende

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,132
204
estağfurullah babalar kırgınlık dargınlık yok anlık sinir yaptım yaşlandık galiba kusura bakmayın :)

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,144
461
TR❤AZ
Ah şu hayat, zaman ne çabuk geçiyor. Daha 18 imi dün gibi hatırlıyorum. Allah sonumuzu hayırlı eylesin. Yok be ne yaşlılığı, sen iyisin iyisin. Ben yaşlandım
Yaa ni durun hocalarım ne günler var özümüzde sanki yarın ölşücwk gibi konuşuyorsunuz yok hayırlı etsin fln yok yaşlılık hepimiz genciz yaa

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
77
Merhaba mobil den olurmu olursa nasıl yapılır detaylı yazarmısınız lütfen
Maalesef olmaz.

Merhaba, denedim hata vermiyor.

Kodu denedinizmi 😅
buyrun developer console üzerinden anlatım ssi ekliyorum
g-t-Etmece.png
Paylaştiğim tarihde çalışıyordu konuyu güncellerim çalışmayan arkadaşlarım kusura bakmayın😅

Sağolun hocam🙂
Yok hocam ne yaşlanması daha genciz önümüzde neler nelee var
Valla öyle devrem😅

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,132
204
Kodu denedinizmi 😅

Paylaştiğim tarihde çalışıyordu konuyu güncellerim çalışmayan arkadaşlarım kusura bakmayın😅
hocam o günden bu güne ecmascript'te devrimsel bir güncelleme olmadıysa eğer o zaman da çalışmıyordu daha önce de söyledim bu kod normal şartlarda çalışmaz eğer çalışıyorsa kullandığın browser'ın developer console'u kendi içinde syntax hatalarını vs düzeltip öyle derliyordur

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,299
842
Ddos
(() => {
let i = 0;
if (i >= 1000) {
clearInterval(takip);
return;
}
sonrakibuton.click();
i += 1;
})()
Elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.