İnstagram Türk 1.000 Aktif Beğeni 1.99 Tl DAHA UCUZU YOK !!! WWW.LİDERTAKİPCİ.COM

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
merhaba , sosyal medya ve internet üzerinden hakkımızda olumsuz yorum olup olmadıgı hakkında araştırma sağlayabilirsiniz.

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
Cevap: İnstagram Türk 1.000 Aktif Beğeni 2.5 Tl DAHA UCUZU YOK !!! WWW.LİDERTAKİPCİ.COM

merhaba , suan gözle görülebilir ciddi dusus gorulmemiştir.yıllık ortalama dusus max %5-10 gözlenmektedir.Hesaplar Aktif Gerçek hesaplardır.

Ntrions

Yeni üye
29 Nis 2019
2
0
merhaba iyi günler instagram takipçi paneli almak istiyorum takipçi paneli kurmak kaç tldir acaba

IMYKSHACK

Yeni üye
30 Ocak 2019
5
0
%100 Türk Aktif Gerçek İnstagram Beğeni Servisimiz Promosyon Kategorisine Eklenmiştir.(1000 Adet Fiyatı 1.99Tl )
Düşüş Maximum Zamanla %5-10 Arasındadır.
Erişimleriniz Artış Göstermektedir.
Keşfet İçin Önerilen Servisimizdir.
Hesaplar Gerçek Aktif Resimli Takipçili Hesaplardır.
Servis Maximum 5.000 Adet'e Kadar Gönderim Yapabilmektedir.
Servis Hızı ; Anlık Başlar Doğal Artar .( Sipariş Yoğunluğuna Göre 0-2 Saattir )

Detaylar Ve Daha Fazlası İçin ; https://lidertakipci.com/
Peki biz başkalarını takip edecek miyiz otomatik?

erenxcxc1

Yeni üye
10 Kas 2019
5
0
Aga yanlış anlamayın ama kimseye tavsiye etmiyorum. 800 takkipçi attım 2.99 tl olandan bütün hepsi gitti. Dedim ki eyvallah ucuz aldık kalitesizdir gitmiştir dedim. Sonra hesaba bi 30 tl daha attım ve kaliteli takipçi olandan aldım 1ksı 15tl olan. 2k Attım hepsi gitti. Yani anlıyacağınız kimse bu siteden takipçi almasın. İnanmayanlar olursa instagram bırakayim buraya sipariş detayları ss atarak kanıtlayabilirim.
İyi günler herkese

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.