İnstagram Türk 1.000 Aktif Beğeni 1.99 Tl DAHA UCUZU YOK !!! WWW.LİDERTAKİPCİ.COM

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
25liramin çöpe gitmesi dışında herhangi bir sorun yok 10k 2gün içinde eridi gitti

Geldimi geldi hiç gelmeyedebilirdi :))

Öneririm

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
merhaba alınan hizmetlerin altında gerekli acıklama yazmaktadır.Bot takipci Servislerinde %100 Düşüş Yaşanmaktadır.Satın almadan önce alacagınız hizmeti destek ekıbımıze yazarak sarabılırsınız düşüşle oranını . %100 Dusmeyen servıslerımız elbette mevcut.

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
Ödeme sadece papara ile mi ? mevcut mesela ben papara kullanmıyorum, benim gibi kullanmayanlar ne yapacak

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
merhaba , kredi kartı veya havale ile ödeme yapabılırsınızÖdemelerınız 3d secure ıle Paytr fırmasından kurumsal ve güvenli bir şekilde gerceklesmektedır.

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,709
düşüş telafisi olursa daha iyi olabilir. güvenilir hizmet bende tavsiye ederim. daha iyi olması dileğimle

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,026
113
Oslo
Merhaba,

Yaklaşık 2-3 ay önce açtığınız her konunun altında da bahsetmişti bir sürü kişi, tekrar sorayım dedim.

Web siteni Eset ve 2 diğer anti-virüs programı tarafından "Phishing" uyarısı vermekte. Düzelteceğiz denmişti fakat hala aynı gördüğümüz üzere.

Neden hala bu uyarıyı alıyorsunuz ve eğer böyle bir durum yoksa neden hala düzeltilmedi? Önceden sizin sitenizden takipçi alıp takipçisinin gelmediğini ve destek alamadığını söyleyen çok kişi var. Bu sorunlar çözüldü mü? Konularda sorunum çözüldü diye bir şey yazmamışlar da.

lidertakipci

Kurumsal Üye
1 Tem 2018
127
12
rize
merhaba , konularında çözüm üretildi diye bırsey yazmamalarının sebebi ; servis acıklamasında GİZLİ HESABA İŞLEM OLMAZ !!! ibaresıni görüpte işlem yapmaya çalışan kullanıcılardır.Diğer sıkayetı acan kısını sms paneli var sayfamın dusuklugune sebep olmak ıcın yalandan açılmış konudur.
sayfamızdaki 17 hatadan 15 i giderilmiştir.Gün gectıkce hepsini tamamlamaya çalışmaktayız.iyi günler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.