İnstagramdan bilgisayara video indirme atma

PuSiLeVa

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
382
0
İzmir
Arkadaşlar instagram profilden bilgisayara video nasıl kaydedebilirim ayrıca bilgisayardan instagram hesabıma nasıl yüklerim bu konuda yardımcı bir program var mı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Öncelikle indireceğiniz videonun linkini alın ve linkini bu sitedeki kutucuğa yapıştırıp indirin Instagram Fotoğraf ve Video İndir sonra instagram hesabınıza girin ve f12 tuşuna basın resimde işaretlediğim yere tıklayın rahatça yüklersiniz videonuzu.

r2rOn3.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.