İnstgram gizli hesaplara nasıl bakabilirim?

bersucum

Yeni üye
26 Tem 2021
3
1
22
İnstagram gizli hesaba postegro,lili uygulamasından bakmak istediğim hesaba bakamıyorum bu hesaba bakmamın başka bir yolu var mıdır? Başka yolu varsa yardımcı olabilir misiniz?

esmeyeneser

Yeni üye
24 Tem 2021
5
2
23
Sanırsam böyle bir imkan yok. Bu sistemler şöyle çalışıyor senin bakacağın kişininde o siteye girip başka birisine bakması lazım. Yani havuz sistemi gibi. Hatta öyle. İyi Forumlar

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux
İnstagram gizli hesaba postegro,lili uygulamasından bakmak istediğim hesaba bakamıyorum bu hesaba bakmamın başka bir yolu var mıdır? Başka yolu varsa yardımcı olabilir misiniz?
Sayın üye,

Profil gösteren uygulamaları kullanmayı bırakarak fake bir hesap açıp profiline bakmak istediğiniz kullanıcıyı takip etmenizi öneririm. O tarz programlar sizin bilgilerinizi kullanıyorlar

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Merhaba sayın THT üyesi , bu konuyla alakadar YouTube videoları çekildi , Konular paylaşıldı , haberler yapıldı ve Postegro'nun havuz sistemi tanıtıldı aslında mantık böyle çalışıyor , mesela benim arkadaş listemde sizin aradığınız adam var (ama hesap kapalı) , ve ben gelip sizin uygulamadan üye oluyorum , hesap bilgilerim havuz sistemine düşüyor ve böylelikle POSTEGRO rahatlıkla hesabıma dahil ola biliyor ve senin için hedef hesabı gösteriyor , aslında kendinde kodlaya bilirsin , Android için Java var ama ios hem android için kodlamak istersen , GOOGLEnin geliştirdiği FLUTTER öneririm , dart programlama dili öğrenerek başlaya bilirsin :) , ama bu iş yasal değil ve etik değildir dava açıla bilir

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Normalde Bakamazsınız.
Fakat Google Play Storde
3. part yazılımlar ile yapılıyor diye biliyorum faskat hepside

sıkıntılı dikkatlı olmanızı öneririm.

bersucum

Yeni üye
26 Tem 2021
3
1
22
Sanırsam böyle bir imkan yok. Bu sistemler şöyle çalışıyor senin bakacağın kişininde o siteye girip başka birisine bakması lazım. Yani havuz sistemi gibi. Hatta öyle. İyi Forumlar
Anladım,teşekkür ediyorum.

Merhaba sayın THT üyesi , bu konuyla alakadar YouTube videoları çekildi , Konular paylaşıldı , haberler yapıldı ve Postegro'nun havuz sistemi tanıtıldı aslında mantık böyle çalışıyor , mesela benim arkadaş listemde sizin aradığınız adam var (ama hesap kapalı) , ve ben gelip sizin uygulamadan üye oluyorum , hesap bilgilerim havuz sistemine düşüyor ve böylelikle POSTEGRO rahatlıkla hesabıma dahil ola biliyor ve senin için hedef hesabı gösteriyor , aslında kendinde kodlaya bilirsin , Android için Java var ama ios hem android için kodlamak istersen , GOOGLEnin geliştirdiği FLUTTER öneririm , dart programlama dili öğrenerek başlaya bilirsin :) , ama bu iş yasal değil ve etik değildir dava açıla bilir
Ben kodlamayı bilmiyorum bildiğim yol daha iyi düşünerekden öyle hareket etsem daha iyi olur tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. :)

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
Öncelikle merhabalar instagram da genellikle böyle birşey pek mümkün değil onun yerine fake hesap açıp kişiyi takip edip inceleyebilirsiniz iyi forumlar.

bersucum

Yeni üye
26 Tem 2021
3
1
22
Normalde Bakamazsınız.
Fakat Google Play Storde
3. part yazılımlar ile yapılıyor diye biliyorum faskat hepside

bilmiyorum yazılımın ne olduğunu tavsiyeniz için teşekkür ederim

Öncelikle merhabalar instagram da genellikle böyle birşey pek mümkün değil onun yerine fake hesap açıp kişiyi takip edip inceleyebilirsiniz iyi forumlar.
Fake hesapları kabul etmediği için bu tür yola başvurdum zaten teşekkürler.

13 Mar 2021
94
20
Hatırladığım kadarıyla o uygulama kaldırılmıştı. Önceden bende kullanırdım, tek amaçları hesabımızı ele geçirmektir. Benim size önereceğim bir uygulama var. Uygulamanın ismi bestwhozi. Maalesef orda da tüm hesapları göremiyoruz ama yine de çoğu gizli hesabi ordan görebilirsiniz. Hem gönderileri Hemde storyleri görebilirsiniz. İyi forumlar.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Sayın üye,

Profil gösteren uygulamaları kullanmayı bırakarak fake bir hesap açıp profiline bakmak istediğiniz kullanıcıyı takip etmenizi öneririm. O tarz programlar sizin bilgilerinizi kullanıyorlar
Ondan sonrasını anlatırmısın Hocam. Profile bakabilmesi için takip ettik lakin takip edeni takip etmedi diyelim ama profilinizi gördü diyelim bu aşamadan sonra nasıl olacak

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux
Ondan sonrasını anlatırmısın Hocam. Profile bakabilmesi için takip ettik lakin takip edeni takip etmedi diyelim ama profilinizi gördü diyelim bu aşamadan sonra nasıl olacak
Siz takip isteği attınız ve kabul ettiyse profiline bakmanız için onun sizi takip etmesine gerek yok.
Eğer karşıdaki kişi fake kişisel hesaplardan gelen istekleri kabul etmiyorsa kişinin ilgi alanına göre fake bir sayfa açılıp takip isteği atılması daha kesin sonuçlar verecektir.

Örnek vermek gerekirse,
Ben fake hesaplardan gelen takip isteklerini kabul etmiyorum ama yazılımla ilgili bir sayfa istek atarsa kabul ediyorum. Çünkü yazılıma ilgiliyim ve birinin beni stalklamak için yazılım sayfası açacak kadar çılgın olabileceğini düşünemeyebilirim o an :)

Umarım sorunuzu cevaplayabilmişimdir

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Siz takip isteği attınız ve kabul ettiyse profiline bakmanız için onun sizi takip etmesine gerek yok.
Eğer karşıdaki kişi fake kişisel hesaplardan gelen istekleri kabul etmiyorsa kişinin ilgi alanına göre fake bir sayfa açılıp takip isteği atılması daha kesin sonuçlar verecektir.

Örnek vermek gerekirse,
Ben fake hesaplardan gelen takip isteklerini kabul etmiyorum ama yazılımla ilgili bir sayfa istek atarsa kabul ediyorum. Çünkü yazılıma ilgiliyim ve birinin beni stalklamak için yazılım sayfası açacak kadar çılgın olabileceğini düşünemeyebilirim o an :)

Umarım sorunuzu cevaplayabilmişimdir
Anladım Hocam. Karşıdaki kişi çok akıllı kurnaz biri. Aynen dediğiniz gibi isteyemeceği bir fake hesap açsam asla takibi kabul etmez. ilgi alanının ne olduğu konusunda biraz bilgiye sahibim. Buda sosyal Mühendislik olayına benzer aslında. İlgileneceği alan neyse o alan üzerinde bir fake hesap açılır. Takip ettiğinde elbet karşılıksız kalmaz kabul eder profilinde kimler varsa bu yolla o kişileri bulabiliriz.

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Çeşitli uygulamalar havuz mantığı ile takip edilen gizli hesapları gösteriyor internette biraz araştırma ile bulabilirsiniz.

Açıkçası asla tavsiye etmiyorum. Sizin hesabınızı da kullanıyorlar.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,296
1,291
K E R K Ü K
çoğunluk havuz sistemi kullanan siteler, eğer takipçilerinden birisi gizli hesap gösterdiğini iddia eden sitelere üye ise hesap gözükür. sitelere kayıt olduğunuz an sizinde bilgileriniz gider.
en sağlamı fake hesap açıp bot atmak ve hedefe istek yollamak.

'Serdengecti

Katılımcı Üye
8 Ara 2020
524
139
Özel Kuvvetler Komutanlığı
merhaba değerli üye Bestwhozi - Private Profile Viewer bu siteye giriniz ardından bir tane fake hesap açıp hesap bilgilerinizi giriniz kesinlikle kendi hesabınızdan girmeyiniz ne olur ne olmaz girdikten sonra görmek istediğin kullanıcı adını yazın ve onaylayın yazdıgınız kişinin profilini takip etmeden goreceksiniz unutmayın bazıları çalışmayabilir iyi forumlar dilerim

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Selam @bersucum öncelikle gizli bir hesabın fotoğraf/videolarını görmen imkansız. Sosyal mühendislik ile kurbanı kandırabilirsen direkt hesabı hackleyebilirsin. Yada fake bir hesap açıp takip edebilirsin. Yada kurbanı biri takip ediyorsa o kişiyi yine sosyal mühendislik ile hackleyebilirsin. Sosyal mühendislikten başka çaren yok gibi... Kendine iyi bak, iyi forumlar ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.