internet modem

Slayerr44

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
357
0
Merhabalar,şimdi arkadaşlar bizim modeme biz baglanamiyoruz ama baska kisiler baglana biliyor acaba birisi modemin sitesinden benim teli engellemis olabilirmi yardımcı olursaniz sevinirim
 

At4k

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,868
0
Manisa
Simdi pc vardı büyük ihtimalle Modemi resetle bi Olması lazım Yada mııdem arsyüzine gir oraya bak sifreyi kıran varsa sizi engellemiş olabilir Ama tavsiyem Modemi Resetlemen
 

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,237
1
Anadolu
Modemi sıfırla-arkadaki küçük delikten biliyorsundur.


Hemen modem arayüzüne giriş yap ve modem arayüzüne giriş şifresini değiştir.
(Hemen dedim çünkü senden önce girip kendisi değiştirebilir.)Daha sonra -genelde en üstte olur- hızlı kurulum ya da kurulumu tamamla.

Yoksa wpa2 şifreleme türünü seç.Daha sonra internet şifresini değiştir.Modem arayüzüne giriş şifresini kimseye verme. İnternet şifreni de verme. Çünkü seni atabilirler her kimse.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.