İnternet üzerinde web sitesini gösterme

Crosslightxp

Katılımcı Üye
26 Eyl 2021
590
221
19
Fransa
İyi akşamlar THT ailesi benim amcam için bir restorant web sitesi açmam lazım ama restorantın ismini yazınca direk çıkacak ve (. Com lu) olmicak nasıl yapabilirim

Çözüm
Merhabalar,
Restorant üzerine bir web sitesi açacağınızı söylemişsiniz ama detay vermemişsiniz. Restorantı yani markayı tanıtacak kurumsal bir web sitesi istiyorsanız hazır bir script kullanmanız yerine bir CMS olan WordPress'i tavsiye ediyorum. Kurumsal temalar ve web sitesinin nasıl açılacağını öğrenmek için aşağıdaki konularıma bakabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda buradan veya özel mesaj yoluyla istediğiniz zaman yazabilirsiniz.

...

Khanctor

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
504
205
İndex

"Tempress

Katılımcı Üye
10 Ara 2020
351
207
İyi akşamlar THT ailesi benim amcam için bir restorant web sitesi açmam lazım ama restorantın ismini yazınca direk çıkacak ve (. Com lu) olmicak nasıl yapabilirim
ilk olarak anahtar kelime analizi yapman hangi anahtar kelimede 1. sayfada çıkabilirsin bunun analizi lazım düzenli içerik girmen lazım mülk kaydı yapman lazım seo nun kuvvetli olması lazım backlinklerin kailetili olmalı ziyeretçide çekmen lazım

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,457
Shibuya
Merhabalar,
Restorant üzerine bir web sitesi açacağınızı söylemişsiniz ama detay vermemişsiniz. Restorantı yani markayı tanıtacak kurumsal bir web sitesi istiyorsanız hazır bir script kullanmanız yerine bir CMS olan WordPress'i tavsiye ediyorum. Kurumsal temalar ve web sitesinin nasıl açılacağını öğrenmek için aşağıdaki konularıma bakabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda buradan veya özel mesaj yoluyla istediğiniz zaman yazabilirsiniz.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

WordPress'in nasıl kurulacağını öğrenmek için aşağıdaki konuma bakabilirsiniz. Ayrıca arama motorunda restorant adıyla çıkmak istiyorsanız ve restorant isminde başka bir web sitesi bulunmuyorsa rahatlıkla çıkarsınız. Web sitenizin bir blog alanı olsun ve düzenli olarak yazı yayımlayın.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.