Tehlikeli İçerik İnternetin Yeni Siber Baronu Tor2door

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Merhaba arkadaşlar SANDWORM olarak yeniden karşınızdayım. Kötülüğün Yeni Efendisi Dark0de konusunu herkes çok beğenmiş ve bende o zaman neden bunun gibi bir konu daha açmayayım dedim. O zaman çok uzatmadan konuya geçelim . (Tanıtım değildir bilgilendirme amaçlıdır!!)

TOR2DOOR Nedir ?
logo.png

Bir deep web market sitesidir. Dark0de kadar kapsamlı olmasada benim düşünceme göre Dark0de den sonra en kapsamlı 2.site diyebilirim. Resimde gördüğünüz gibi illegal vb. şeylerden bolca var bu resmi koymak istemezdim ama adam gibi olan tek bu resim vardı neyse biz konuya devam edelim. Şu ana kadar bu sitenin araştırmalarıma göre geçmişte bir kapanmışlığı bulunmuyor ama bir siteyi Tor da bu kadar düzenli yapmış olması muhtemelen önceden de bir site kurduğunu gösteriyor.

Ödeme Yöntemi olarak BTC,XRP coinlerini kullanıyorlar zaten deep webde bir marketteyseniz bu iki şey olmazsa olmazlardan

Sorduğun soruyu sanki biliyorum tahmin edeyim link nerde ?
Bende hemen cevaplayayım önemli olan önce link değil güvenlik

Önce kendine bir tor tarayıcı indirmekle işe başla
Sonra bir tane Vpn lazım sana Nordvpni önerebilirim ama senin tercihin :)

Eğer istersen Diyorsanki birazcık daha anonim olayım o zaman kaliden bir tane proxy atlayıcı tool tercih edebilirsin ama bazıları net kesintisi yaratabiliyor bilgine
He birde eğer siteye felan kayıt olmak istersen (ben olmamını tavsiye ederim) gmailini protonla felan girde başına nolur nolmaz dert alma :)

Şu anlık burada tadında bitireyim başka bir konuda tekrar görüşmek üzere sağlıcakla kalın (Linki buraya atmak istemiyorum çoluk çocuk var malum netten üye olmadan konuya bakabiliyorlar ondan özelden isteyin atarım )

SANDWORM güzel günler sizinle olsun efenim :)

Son düzenleme:

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Merhaba arkadaşlar SANDWORM olarak yeniden karşınızdayım. Kötülüğün Yeni Efendisi Dark0de konusunu herkes çok beğenmiş ve bende o zaman neden bunun gibi bir konu daha açmayayım dedim. O zaman çok uzatmadan konuya geçelim . (Tanıtım değildir bilgilendirme amaçlıdır!!)

TOR2DOOR Nedir ?
Screenshot-from-2021-09-12-11-32-44-7-1024x567.png

Bir deep web market sitesidir. Dark0de kadar kapsamlı olmasada benim düşünceme göre Dark0de den sonra en kapsamlı 2.site diyebilirim. Resimde gördüğünüz gibi illegal vb. şeylerden bolca var bu resmi koymak istemezdim ama adam gibi olan tek bu resim vardı neyse biz konuya devam edelim. Şu ana kadar bu sitenin araştırmalarıma göre geçmişte bir kapanmışlığı bulunmuyor ama bir siteyi Tor da bu kadar düzenli yapmış olması muhtemelen önceden de bir site kurduğunu gösteriyor.

Ödeme Yöntemi olarak BTC,XRP coinlerini kullanıyorlar zaten deep webde bir marketteyseniz bu iki şey olmazsa olmazlardan

Sorduğun soruyu sanki biliyorum tahmin edeyim link nerde ?
Bende hemen cevaplayayım önemli olan önce link değil güvenlik

Önce kendine bir tor tarayıcı indirmekle işe başla
Sonra bir tane Vpn lazım sana Nordvpni önerebilirim ama senin tercihin :)

Eğer istersen Diyorsanki birazcık daha anonim olayım o zaman kaliden bir tane proxy atlayıcı tool tercih edebilirsin ama bazıları net kesintisi yaratabiliyor bilgine
He birde eğer siteye felan kayıt olmak istersen (ben olmamını tavsiye ederim) gmailini protonla felan girde başına nolur nolmaz dert alma :)

Şu anlık burada tadında bitireyim başka bir konuda tekrar görüşmek üzere sağlıcakla kalın (Linki buraya atmak istemiyorum çoluk çocuk var malum netten üye olmadan konuya bakabiliyorlar ondan özelden isteyin atarım )

SANDWORM güzel günler sizinle olsun efenin :)
800.000 binden fazla şu formda enazından ufak bir sansür koyabilirdin.

fsocit

Yeni üye
4 Nis 2021
1
0
Buradan alışveriş yaptım hem de satıcı olarak en yüksek puanlı kişilerin birinden, 20 gün araştırdım. Sonuç: dolandırıldım ahahah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.