İnternette Büyük Bir SaLdırı BekLeniyor Lütfen Tedbirinizİ ALın!!

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
ARKADAŞLAR DUYUNCA PAYLAŞIYIM DEDİM AMA...BİZ TÜRKSEK SANKİ TÜRK HACK DÜNYASI YOK DEME ARKADAŞLAR..
wink.gif

rus hackerların msnlere toplu şekilde saldırmaları bekleniyor. Saldırılacak ülkelerin arasında Türkiye de yer alıyor.

Peki bu saldırıya karşı nasıl önlem alınabilir?

1. @ rht.com uzantılı hiçbir adresi kabul etmeyin.
2. Saldırılar toplu halde gerçekleşecektir. Listenizdeki birisi
eklerse virüs size de bulaşacaktır. O yüzden bu haberden nekadar kişiyi
haberdar ederseniz, zarar okadar azaltılacaktır.
3. Antivirüs, Firewall (ateş duvarı) gibi yazılımlar kullanın ve son güncellemelerini yapın.
4. Msn Messenger(r) 'dan dosya gönderen arkadaşınız bile olsa kabul etmeden önce dosya hakkında bilgi isteyin.
5. Mail kutunuza tanımadığınız adreslerden gelen dosyaları açmayın
ve büyük firmalardan gelmiş izlenimi veren ve sizden şifrenizi isteyen sayfaları doldurmayın.

Yeni bir virüs uyarısı daha..

Eger size "Miss Russia.pps'' adında mail gelirse, sakin acmayin, hemen silin.. Bu yeni bir virüstür..
Microsoft, Mcaffee, Norton ve bu sekil koruyucularin en iyisi bile hiç bir fayda etmiyor ...

-Eger bu gelen maili acarsaniz 30 saniye süren bir animasyon çikiyor
-ve bu süre icinde tüm HDD'niz siliniyor, internet korsanlari IP ve mail adresinizi de ele geciriyor ve sizin adınıza mailbox taki adreslere
mail gönderiyor.

rus hackerların msnlere toplu şekilde saldırmaları bekleniyor. Saldırılacak ülkelerin arasında Türkiye de yer alıyor.

Peki bu saldırıya karşı nasıl önlem alınabilir?

1. @ rht.com uzantılı hiçbir adresi kabul etmeyin.
2. Saldırılar toplu halde gerçekleşecektir. Listenizdeki birisi
eklerse virüs size de bulaşacaktır.
3. Antivirüs, Firewall (ateş duvarı) gibi yazılımlar kullanın ve son güncellemelerini yapın.
4. Msn Messenger(r) 'dan dosya gönderen arkadaşınız bile olsa kabul etmeden önce dosya hakkında bilgi isteyin.
5. Mail kutunuza tanımadığınız adreslerden gelen dosyaları açmayın
ve büyük firmalardan gelmiş izlenimi veren ve sizden şifrenizi isteyen sayfaları doldurmayın.

Yeni bir virüs uyarısı daha..

Eger size "Miss Russia.pps'' adında mail gelirse, sakin acmayin, hemen silin.. Bu yeni bir virüstür..
Microsoft, Mcaffee, Norton ve bu sekil koruyucularin en iyisi bile hiç bir fayda etmiyor ...

-Eger bu gelen maili acarsaniz 30 saniye süren bir animasyon çikiyor
-ve bu süre icinde tüm HDD'niz siliniyor, internet korsanlari IP ve mail adresinizi de ele geciriyor ve sizin adınıza mailbox taki adreslere
mail gönderiyor.

LeSh

Yeni üye
1 Şub 2007
22
0
bnm anlamadıqım şu arkadaşlar ndn hep ruslardır başka birileridir saldırıoda Türklerde hiç icraat yok böle toplu şekilde yani :D

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
Herkez yaziyor bu virusleri benim yazidgim virusler bile binlerce sorun nedense bana niye bulasmiyor :) cok cok cok iyilerinede gordum gelsin yerim belli kuzey ingiltere gelirse virus karsinda bi TURK gorur. Oda ceker gider :)

Emege saygim vardir !

Saygilarimla !

nicemale

Üye
28 Ağu 2007
75
1
onlar russa bizde TÜRKÜZ beyler Allahın izniyle hiç bişe olmaz dikkatli olalım sadece hepimiz

LuiLui

Katılımcı Üye
26 Ağu 2007
345
0
Bu tür şeyler hep duyuyorum ... Rus hackerlar Türk hackerlara savaş açtı msn e şunu eklemeyin bunu eklemeyin ... Hep duydum mailimede geldi şimdiye kadar hiç birşey olmadı ... Olacağınıda sanmıyorum... hee bu arada 2 kere kopyala yapıştır yapmışsın :D Emeğine sağlık...

Aleos

Üye
2 Eyl 2007
52
0
valla kardesim ! su russlar harakete gecene kadar yani haberiniz olsun ki banada ulasan haberlere gore 3 yila kadar artik IP adresi bitiyor bunun icin artik her kes IP adresi icinde para odeyecektir ve buda internetin bir son noqtasini belirtiyor .......

D.N.A

Yeni üye
25 Ağu 2007
6
0
ARKADAŞALAR BİR ÇOK TÜRK HACK SİTESİNE GİREMİYOM
ACABA BU RUS LAMERLERİ DDOS YAPMASIN..
YA DA ÇİNLİLER BİRE ÇOK ÇİN SİTESİNE İNDEX ÇEKİLMİŞ
BAKTIMDA BU ÇİNLİLER ddos olayını aşmış insanlar acaba
bir yamuya gelmyelim:D

xhackerx

Üye
26 May 2007
103
1
istanbul
İlk önce
bu msn nedir bana açıklar mısınız?
yani millet tutturmuş msn hack
abi msn nedirki.pc ne açılan gizli bir kapımı:|
herkes diyor msn adresim hacklenmesin
hacklenirse biterim.Hiç bir şey olmaz kişilerinin yedeklerini alırsın yeni bir msn açarsın olur biter neden bu akdar büyütülüyor
web hack daha öncemli değil mi?
arkadaşlar lütfen mantıklı düşünün.Adamlar devlet sitelerini hacklemeye çalışıor
15-16 yaşındaki çocukların msn lerini değil :|

Son düzenleme:

lmz34

Yeni üye
2 Eyl 2007
21
0
abicim onlar o saldırıyı yaparlarsa bizim hackerların elleri armut toplamaz elbet bi hackerın msnine denk gelir o zaman görürler ***lerini hahaha :D

muratcirak

Üye
27 May 2007
94
0
bizde boş durcak değiliz demi abiler bizde lebet bi karşılama töreni hazırlarız hee nedersiniz?
biliyorum ki türk hackerler boş durmaz

žй3X™

Kıdemli Üye
4 Mar 2007
2,210
37
ŜŦγĻэ BσγšŜ_
BıRDe aRK.sON ZamanLaRDa Bı Kısı TARAFınDan YayıLan BıR FaKe War..Bu FaKe OTOMatıK OLaraK CaLısıor...

Yanı BeLKı qoRMussunuzDur love35 Dıe Benım FoToLarım FELan FıLan ...

bUNU Yıyen aRKaDAsLarımıZ WaR...Bıraz DıkkAT EDın Dıorum....

!!!!

serseri77

Yeni üye
29 Nis 2007
34
0
yaptılar yaptılar adamlar msndeki çoğu kişide yedi bu numarayı beyler ama msndeki herkesi kurtardım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.