Internetten Para Kazanma Yolları [DEV KONU]

Konuyu Nasıl Buldun?

 • Muhteşem

  Oy: 2 18.2%
 • Yeterli

  Oy: 5 45.5%
 • İdare Eder

  Oy: 1 9.1%
 • Yetersiz

  Oy: 3 27.3%

 • Kullanılan toplam oy
  11

Tochza

Üye
30 Tem 2017
146
0
/index.php
Herkez oturduğum yerden para kazanayım diye hayal kurar ve bunun sözde hayal olduğunu düşünür ancak bu konuda size internette nasıl para kazanacağınızı açıklayacağım.

INTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI

1.Link Kısaltarak Para Kazan
Elinizde ilgi çeken bir haber varsa. Bu haberin url adresini kısaltarak para kazanabilirsiniz.

Örnek: İstanbul'un yeni kalbi bağcılarda 100.000TL'ye lüx daireler. BAŞVURMAK İÇİN: kisalink.xyz/123123

Gördüğünüz örnekteki gibi bir habere kim tıklamaz. Sosyal medya üzerinden bu linkleri yayınlayabilirsiniz. Bu tür link kısaltma siteleri 10.000 Tıklamaya 5$ Veriyor. Bu siteden siteye değişiyor.

NOT: Her siteye güvenmeyin internette araştırıp güvenilir siteler bulabilirsiniz.

2.Takipçi Kasarak Para Kazan
Elinizde bir sosyal medya hesabı olması yeterli bu hesabı takipçi kazandıran sitelere üye olarak hesabınızda takipçi kazanırsınız. Yanlız bu sitelere üye olup takipçi kazandıktan sonra şifrenizi değiştirmelisiniz. Çünkü takipçi kazandıran sitelerin amacıda budur. Takipçisi bol olan bir hesabı alıp, Bir kurumsal hesaba para karşılığında satar.. 20.000 Takipçi ortalama 50 TL ediyor, Günde 5000'e kadar takipçi kasabilirsiniz. 5000x4=20000T yani 4 günde uğraşmadan 50 TL kazanmış olursunuz.

NOT: Bu tür sitelere üye olup yeterli takipçiye oluşunca her seferinde şifrenizi değiştirin.

3.Sosyal Medya ile Para Kazan
Günümüzde şirketler gerçek hayattaki reklamlardan çok sosyal medyadaki reklamlara vb. konulara önem veriyor. Her geçen gün şirketler onlarca kişiyi sosyal medya üzerinden reklam yapma amacıyla tutuyor.Sizde bu tür şirketlere reklam yapmak amacıyla başvuru yaparsanız. Çok fazla çaba sarfetmeden para kazanabilirsiniz.

NOT: Sahte pazarlama şirketlerine yaptığınız reklam sonrasında büyük ihtimal ödeme almazsınız. Yani dolandırılmış olursunuz. Ayrıca onları kar ettirmiş olursunuz.

4.Affiliate Marketing (SATIŞ ORTAKLIĞI) ile Para Kazan
Hepimiz websitelerinde veya sosyal medyada ayakkabı olsun, kişisel bakım ürünleri olsun, giyim olsun bu tür sektörlerin ürünlerini görüyoruz. Sizin takip edilen ve bilinen bir hesabınız var ise zaten para karşılığında reklam yapabilirsiniz. Ancak amacımız bu değil. Satış ortaklığının amacı her satılan üründen pay almak. İnternette satış ortaklığı sunan firmaları bulabilirsiniz.

NOT: Sahte satış ortalığı sunan şirketlere inanmamanız gerek. Bu gibi kişilere fırsat vermeyelim.

5.Makale Yazarak Para Kazan
Günümüzde bazı firmalar makale yazarlarına ihtiyaç duyuyor. Eğer yazım kurallarına hakim ve etkili bir yazım şekliniz varsa tam size göre bir iş. İnternette bu tür işleri bulmak zordur.Ben Bionluk adındaki bir siteye üyeyim her türlü meslekten iş teklifleri alıyorsunuz. Grafik Tasarım, Makale yazımı, Portre çizimi gibi el işlerini online olarak satış yapabilirsiniz.

6.Youtube'dan Para Kazan
Eğer kendinize ait bir kitle oluşturabileceğinizi düşünüyor iseniz, kendinize bir youtube kanalı açarak işe başlayabilirsiniz. Tabiki bu hepsi kadar kolay değildir, Kitle oluşturmak zor olabilir ama güzel kazanç elde edebilirsiniz.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN

HERHANGI BIR SORUSU OLAN ÖZEL MESAJ ATABILIR
 

Legacy1903

Üye
8 Haz 2016
207
0
-
Öncelikle Emeğine Sağlık konuya gelirsek bazıları bilindik şeyler ama bilmeyenlere fikir oluşturur özellikle günde 5k olayı çok doğru takipçiyi aldıkdan sonra şifre değişmesi önemli konu :) tabi birçoğu 100k da yapsa en az bi 20 30 k düşecektir o tarz sitelerden ama kontrollü yapılınca kazançlı satışıdır vs dir...Tekrardan eline sağlık benim adıma da motive için okuma gibi birşey oldu. :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.