ıos 7.1.2 uygulama yetersizliği

sirasinkot

Yeni üye
21 Eki 2015
14
0
İstanbul
ARKADAŞLAR İPHONE 4 DÜM VAR BİLİYORSUNUZKİ APPLE IPHONE 4'DE GÜNCELLEME GETİRMİYOR EN SON GÜNCELLEME 7.1.2

BEN BİR BÜYÜK YEREL KANALDA KURGU OPERATÖRÜ OLARAK ÇALIŞIYORUM AMA FOTOĞRAFÇILIĞA BAYILIYORUM

SORUN ŞU Kİ IPHONE 4DE BİR ÇOK UYGULAMA İNMİYOR ÖRNEĞİN SNAPSEED İNDİRMEK İÇİN APP STORE İOS 8 İSTİYOR

VSHARE, TONGBU, 25PP GİBİ PROGRAMLARI DENEDİM AMA ONLARDA YÜKLEYEMİYOR SNAPSEED' İ **** JAİLBREAK YAPIP CYBİE DENEN PROGRAMI FALAN DEDİM SOURCE OLAYINI PEK ANLAMAM AMA SADECE BİR TANE ADRES BULDUM SNAPSEEDLİ AMA ONUDA YÜKLEYEMEDİ BANA BİR YÖNTEM SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM - İFUNBOX PROGRAMI DA APİ YÜKLEYE BASIP İPAYI GÖSTERİNCE NE YAZİKKİ HER PROGRAM İÇİN YÜKLENEMİYOR DİYOR

YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :RpS_ohmy::yo:yo:yo:yo:yo:yo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.