iOS için Skype Yeni Özellikler // stajyer asistan klübü

ByNoname36

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
553
1
Evden
Microsoft, iOS için Skype için genel performans ve kararlılık iyileştirmeleriyle birlikte bazı yeni özellikler getiren yeni bir güncelleme yayınladı. En önemlisi güncelleme, kullanıcıların hesaplarında daha kolay oturum açmasını sağlamak için oturum açma sürecinde durum mesajları ve iyileştirmeler getiriyor.iOS için Skype'ın (v.8.4.3) son güncellemesi, kullanıcıların hesaplarına kolayca oturum açmalarını sağlayarak uygulamanın kullanılabilirliğini artırmak için görünüyor. Küçük ama hoş bir ek olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, kullanıcıların yararlanması için mesajların ne zaman gönderildiğini tarih eklemeyi de içeriyor.Microsoft çeşitli platformlarda Skype'ı yeniliyor. Geçtiğimiz hafta, Skype'ın masaüstü arayüzü, gelişmiş grup aramaları, yeni sohbet medya galerisi, bildirimler, mesaj tepkileri ve yeni bir bildirim paneli gibi özellikler sunan Skype Önizleme'nden yeni bir yenileme aldı.

Bu ayın başlarında Android için Skype, yeni sohbet temaları, sohbeti yeniden sıralama, etkinlik göstergeleri ve kararlılık iyileştirmeleri de dahil olmak üzere yeni özellikler getiren bir güncelleme aldı.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.