Ip Adresi Ile Neler Yapabilirim

Memirdiyorlar

Yeni üye
4 Nis 2021
3
0
şimdi ben birisinin ip adresine sahibim burdan istediğim bilgilerine erişim sağlamak istiyorum yardımcı olabilecek öğretebilecek var mı çok hora geçer hani :( (amacım kötü gibi duruyor ama değil geçen günlerde sevgilimi rahatsız eden bi ikili olmuş da dertleri ne öğrenmek istiyorum sadece)

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Xale

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
442
20
Cevap: Kusura bakmayın belki çok kolay bi iş ama yeni olduğum için bilmiyorum

Merhaba, en fazla ev adresi gibi bilgilerini öğrenebilirsin.

Memirdiyorlar

Yeni üye
4 Nis 2021
3
0
amacım kötü değil sadece aralarında kız hakkında ne konuşuyolar bunu öğrenmek istiyorum uzak mesafe olduğundan da gidip yüzyüze konuşamıyorum

derdim önce niyetlerini öğrenmek kötüyse rahatsız ederim zaten

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Xale

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
442
20

Maalesef o kadar, onun dışında internetini çökertebilirsin. (DoS, DDoS atarak.)

26 Şub 2021
62
0
AFK

şimdi ben birisinin ip adresine sahibim burdan istediğim bilgilerine erişim sağlamak istiyorum yardımcı olabilecek öğretebilecek veya yapabilicek var mı çok hora geçer hani :( (amacım kötü gibi duruyor ama değil geçen günlerde sevgilimi rahatsız eden bi ikili olmuş da dertleri ne öğrenmek istiyorum sadece)

amacın kötü olmaya bilir ama bunu için sosyal mühendislik lazım kendini geliştirisen forma'da yardım istemesiz Yardım edersin bile
iyi çalış daha iyilerine ulaşırsın...
sosyal mühendislik için : https://www.turkhackteam.org/sosyal-muhendislik/

CodVoS

Yeni üye
2 Nis 2021
25
0
Aydın

İp sini öğrendiğin kişi modemini restlerse (kapatıp açarsa) ipsi otomatik olarak değişir.
Eğer değiştirmediyse Ddos saldırısı yapabilirsin bunun açıklamasını yapçak olursak

Bir sisteme yada web sitesina maksimum olarak 100 kişi girebiliyorsa bi anda 10.000 kişinin girdiğini düşünürsek bu kadarını kaldıramayacağı için çöker yani karşıdaki adamın interneti gider_

İp adresinden il ine kadar bulursun sadece Tam adresini bulamassın tabi mümkün bulmak ama çok karışık.

Bu sitede anlatıyor ama doğruluğundan pek emin değilim. Site ==> Ip adresiyle neler yapıldığını biliyor musunuz? / İnternet / Milliyet Blog

Son düzenleme:

anonim321

Katılımcı Üye
12 Ocak 2021
298
33

amacım kötü değil sadece aralarında kız hakkında ne konuşuyolar bunu öğrenmek istiyorum uzak mesafe olduğundan da gidip yüzyüze konuşamıyorum
Bak şimdi kötü niyetli kullanma amacım sana örnek vermek yaptığın eylemlerden sorumlu değilim şimdi Ddos saldırısı yap ip adresine daha sonra bir trojan hazirla ve benim elimde bir program var de o programı ona yolla ve cihaz senindir

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut

Ip adresi Pek işine yaramaz dos atarsın. adresi Kesin Tutmaz. Sokak ve hatta şehirlere kadar yanlış gösterebilir. Suç Duyurusunda bulunmanız en mantıklısı

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,343
150
New World
Cevap: İP Adresini Nasıl Bulabilirim?

Merhaba,

Anladığım ==> IP numara üzerinden birisiyle geçen konuşmaları izlemek istiyorsunuz.

Cevap ==> Yapabilirsiniz...

Yöntem ==> IP numarasından adres tespit edilir. Adreste bulunan Wi-Fi ağı tespit edilir. "Wireshark" programı sayesinde trafik verileri izlenir. İzlenen veri trafiğinde ayrıştırma raporları çıkarılarak mesaj gönderi tespiti yapılır. Mesaj şifreli ise (Whatsapp vb. gibi) zaman ve emek çöpe atılır. Eğer mesajlar şifreli değilse elde edilen veriler MD5 ve SHA şifreleme encoder'lerinden geçirilerek çözümleme yapılır. Bu işlem 1 gün de alabilir 1 ay da ancak hedeflenen mesaj veya mesajlar elde edilmiş olur...

Belki uğraşırsın, başarabilirsin diye sana örnek yollardan sadece birini anlattım...

Gerisi sana kalmış...

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,424
1,580
Instagram
Merhaba Ip adresi ile tahmini konumlarını tahmin edebilirsiniz. Bunun dışında sizin işinize yarayacak başka bir faydası yoktur. Size önerim çocuklara başka bi yerde ulaşmaya çalışıp cihazlarına trojen atmak. Böylece ne konuştuklarını bilebilirsiniz

TSRooT

Üye
10 Ağu 2019
123
26
Merhaba değerli tht üyesi,

Önceikle kişinin ip adresi ile adresini bulabilirsin. Bundan öte herhangi bir işlem gerçekleştiremezsin. Ancak tefonunu hackleyip kişiye zarar verebilirsin.

Telefon hacklemek için rat kullanabilirsin. Rat, hackerların bir cihazı ele geçirip cihazın tüm işlemlerini yapmasına yarayan bir yazılımdır. Karşıdaki kişiyi sosyal mühendislik yolu ile kandırıp oluşturduğunuz ratı yollayıp indirip giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde cihazını ele geçirmiş ve kontrolü ele almış olursunuz.

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,373
113
3301/1.1.ano
maskelenmemiş ip adresi ile bssid bulur ve oradan yürürsün maskelenmemiş ip adresi ile neredeyse her şey yapılır crowbar aracı ip adresi üzerinden remote access aracıdır makinenin kullanıcı adı ve şifresine bruteforce yaparak microsoftun sağladığı uzaktan masaüstü mevzusunu istismar eden bir exploit ile cihaza erişim sağlar engellemek için ise regedit kısmından bir dosyayı silmek gerekir gibi yada o ip adresimiş gibi internete girerek hesaplarına giriş yapabilir yada log aout yapabilirsin vs. birçok şey yapılabilir

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
137
dos yada ddos yada açık port ile bilgisayar ise sızabilirsin. rat kullan uygulama yada başka birşey atarak iyi sonuçlara sahip olabilirsin. ama bunlar bilgi gerektirir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.