ip adresinden nerde oturduğunu bulun bakam

xXsensiz-olmazXx

Yeni üye
17 Tem 2007
1
0
slm sitenize üye gerçekden harika ama bazı programları nasıl kullanıcamı bilmiyorum inşallah zamanla örenicem tşkler hepinize başarılar dilerim

memonyak

Katılımcı Üye
17 Tem 2007
273
1
KarşıYaka
güzel denedım arkdasın dedıgı gıbı ulkeyı gosterıyor sehır gosterseydı daha ıyı olurdu:D:D:Dhatta ılce mahalle evın ıcı:D:D:D:D

MANKEN29

Yeni üye
20 Tem 2007
4
0
arkadaşlar tam nokta tespiti mümkün yanlız programa il ilçe semt mahalle apartman olarak kaydetmeniz lazım tabiki ne kadar zor biş olduğunu başka şekilde ifadesi yoktur sanırım

ByBuLuT

Yeni üye
17 Ağu 2007
14
0
Vatan Toprakları
link i göremiyorum.. konu başlığıyla ilgili konuları okuyamıyorum.. ne biçim iş bu yaaa reklam diye kafayı mı yedik biz ! lütfen arkadaşlar.. reklam için forumun içini ve paylaşımlarımızı gizlemeyiniz...

maho38

Üye
26 Kas 2006
186
0
kusura bakmayın ya son msj 2008 de yazılmış,o zamanlar IP gösteren bi site yoktu heralde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.