İp adresine DOS atmak nedir? nasıl yapılıyor?

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Youtubaya yazcaksin dos nasil atilir onlar sana anlaticak ve bilgisayarinda allahin izniyle uygulayacaksin ve allahin kuluna dosu atmis olcaksin
Hepsi İşe Yaramaz Programlar Tek Yaptıkları Sen ve Site Arasındaki Bağlantıya zarar veriyor
ve bunla'da beraber internet kotanızı'da bitirirsiniz.

Gerçek Dos,ddos için ;
+ Botnet.
+ Zombi Ağı.
+ Server Üzerinden.
Bu Tür Araç Gereçler ile Yapılabilir. ancak bunlar ile başarılı olabilirsiniz.

TURKTIGIN

Üye
1 May 2021
133
22
karşı tarafa paket göndererek karşı tarafın internetini yavaşlatmaya yarıyor tabi karşı tarafın modemi yeni bir modem se %50 didos koruması var dır
teşekkür ederim

Youtubaya yazcaksin dos nasil atilir onlar sana anlaticak ve bilgisayarinda allahin izniyle uygulayacaksin ve allahin kuluna dosu atmis olcaksin
Allahın izniyle yapacağım ndlsmsldmxl fakat bunun için sunucu kullanmam gerekiyor galiba

Hepsi İşe Yaramaz Programlar Tek Yaptıkları Sen ve Site Arasındaki Bağlantıya zarar veriyor
ve bunla'da beraber internet kotanızı'da bitirirsiniz.

Gerçek Dos,ddos için ;
+ Botnet.
+ Zombi Ağı.
+ Server Üzerinden.
Bu Tür Araç Gereçler ile Yapılabilir. ancak bunlar ile başarılı olabilirsiniz.
Botnet ile zombi ağı aynı şey değil mi? server üzerinden yapılması daha mantıklı hatta olabiliyorsa serverlar üzerinden zombie ağı kurmak daha iyi olur diye düşünüyorum mantığı anladım fakat uygulama kısmında toolum yok önerilerinizi bekliyorum..

botnet ile zombi farklı şey ise onuda açıklarsanız çok sevinirim :)

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Botnet ile zombi ağı aynı şey değil mi? server üzerinden yapılması daha mantıklı hatta olabiliyorsa serverlar üzerinden zombie ağı kurmak daha iyi olur diye düşünüyorum mantığı anladım fakat uygulama kısmında toolum yok önerilerinizi bekliyorum..

botnet ile zombi farklı şey ise onuda açıklarsanız çok sevinirim :)
Aynı şeylerdir fakat ben ayrı ayrı yazıyorum alışkanlık olmmuş.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Bilgi ve tecrübe ile cevap veriyorum
Bahsettiğiniz konu "modem STREES HACK"

Bu konuyu ve yorumları okuyun
Mobil versiyonlarini yaptik.

Cevapların verdiğim adreste

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.