ıp bilgisayar kapatmak

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
msn de karşı tarafın ıp sini almak çok kolay aldıktan sonrası vatandaşın maharetine kalmış birşey.. olay şu:
msn de birisiyle konuşuyorsunuz. msn ve konuştuğunuz kişinin penceresni simge durumunda küçültüyorsunuz. cevap yazdığı zaman karşı tarafın pencersi yanıp sönücektir.sakın bakmayın yanıp sönerken şu işlemi yapıyorsun.. çalıştırdan cmd yazıyorsun dos açılıyor komut olarak netstat -n yazıyorsunuz. komuttaki boşluğa dikkat edin.. işlem bu kadar basit... kolay gelsin

SONRA KAPATMA İŞLEMİ.........

ÇALIŞTIRA BU KOMUTU YAZIYORUZ::[shutdown -i] SONRA ENTER ÇIKAN EKRANA EKLEYE BASIP Bİ IP NUMARASINI EKLİYORUZ AÇIKLAMAYA BİŞEYLER YAZIN (MESELA İSMİNİZİ YAZIN ADAM BİLGİSAYAR KAPANIRKEN ONU OKUSUN) NEYSE VE EN SONUNDA KAPAT DİYORUZ 5 SN ADMIN BİLGİSAYARI KAPANIR

ROLAT

dominic84

Yeni üye
6 Eki 2006
21
0
kardes onu cok denedim hatta daha kolay girebilecegim bir bilg.de denedim.ag ustundeki bilge yaptim ayni kodu yemiyor.onun iicin modemden nat ve vpn ayarlarinda degisiklik yapilmasi gerekiyor ama tam olarak ne oldugunu bende bilmiyorum.neyse genede emegine saglik

4480

Yeni üye
28 Kas 2009
8
0
tm olarak yazarmısınız ? karşıdaki kişi ileti yolladı zamadn turunuc ışık yandığı zaman değilmi? artı karşıdaki kişinn bilgisayarı hçmi açılmıyor? acll

DooMeD

Üye
1 Eki 2009
112
0
saollan kafan isliyor ama internet kafelerde mumkun ama isdediyin mesela 5numarali bilgisayari kapata bilirmiyim boyle!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.