ip nasıl değiştirilir

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
ip değiştiremeyi biliyorsanız yorum atar mısınız
yani normal bir şekilde ip değiştiriceksen
cmd ile yapabilirsin
kodlar:

ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
ama gizlilik istiyorum diyorsan ip değiştiricler bir işe yaramaz gerçek gizlilik için
log tutmayan vpn fakat bunu öyle her ülkeden değil internet yasası geçmeyen ülkelerden almalısınız örneğim isveç singapur bunları internete bulabilirsn
tor ağını kullan
off shore mail adresi satın al bunu yine internet yasası geçmeyen yerlerden al
mümkünse başka bir wifiye bağlan önerim cafe gibi yerler eğer böyle bir şansın yoksa
modemdeki logları sil mümkünse log tutmayan modem satın al sonra modemin mac adresini değiştir.. ve bilgisayarın dns adresini değiştir..
 
Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,207
12
IP Sabit Değil İse Modemin Arkasındaki Düğmeye Basabilirsiniz.Sahte IP Yani Başka Ülkelerin İnternetine Bağlanmak İçin VPN Açabilirsiniz.
:)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.