İP sini öğrendiğim bi pcye trojanı nasıl gönderebilirim?

gravedigger

Yeni üye
6 Ocak 2007
3
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba. aranıza yeni katıldım, artık sonuna kadar sizinleyim bu sitenin takipcisi olucam.. Benim sorum şu: Bir bilgisayarın ip numarasını hangi yollarla öğrenebilirim ve bu bilgisayara nasıl gizlice dosya gönderip onda çalıştırabilirim?? Msn listemdeki birinin ipsini mesela mesela..:diablo .

dead team

Katılımcı Üye
3 Eki 2006
632
0
cehennemin dibi
karşı tarafın ipsini öğrenmek için ona bi dosya gönder istediğin bişi gönder sonra başlat-çalıştır-cmd yapıp netstat -n diyosun sonra yaznında "ESTABLISHED" yazarsa o nun ipsidir eğer kendi ipsini öğrenmek istiyosan www.whatismyip.com a gir yanlış hatırlamıyosam

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
bunları geç başka yararlı şeyler var sitede benden demesi trojen işleri yaş anca inekler yer oda bana göre inek kalmadı :)

Boy_of_at_Night

Yeni üye
15 Şub 2007
33
0
karshi Bilgisayarin ip sini bilmek icin bir cok yol var bunlari sitede kolayca bula bilirsin .

Shimdi gecelin senin soylediyin trojani bulshdimaya bununda bir cok yolu var msn den mail yolu ve s. gibi tabi antivirusu olmadigi surece.
Kaldiki soylediyin troajni bulasdirip sonrada acilmasini saglamak bu mumkun degil cunku boyle bir mantik yok. her hangi bir dosyanin calishmasi icin kullanici tarafindan calistirilmasi gereklidir umarim yardimci ola bilmishimdir
bunu yazmamda amacim bazi shupelerine son vermek idi

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
ya ip bulmak kolay onu sorun etme sen 1. ci olarak istedigin pcye nasıl sızılır onu ögren tabi bizde ögrenelim:) sonra teknolijiyi bekle:) zaman ayarlı açılan bi trojen belki yapar ve ya akıl ederler :) ne konuştum be :)

200601061203

Yeni üye
11 Mar 2007
17
0
beyler eğer paylaşıma açıksa pc zamanlanabilen bir keyloger atarsın bütün şifreleri çalarsınama tabi keylogerin av yakalanmazsa onun için bi undertech bulursunole yollarsın bensana zamanlanaabilen bir tane keyloger adresi veriyorum
https://tik.lat/M5X2V

mersinocak

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
308
46
mersin
Sen olaylara bu şekilde yaklaşırsan senden bi şey olmaz arkadaşım.. cevabını biliyorsan yaz bilmiyorsan sus da öğren..

Prorat hakkıında bilgi nerden bulabilirim? yada başka yolları da vardır mutlaka yardımcı olursanız sevinirim..
kardeş sitede prorat resimli anlatım var ama msn de yaptığın prorat ı gönderemiyon
proratı en iyi bir jpg ile birleştir en iyi yol bu
sen sitede resimli anlatımı bul ama zaten çok basit bir pro

delimucit

Yeni üye
11 Tem 2007
3
0
ya iyide biladerler trojeni msn den atıcam msn "dosya guvenilir olmadığından dosya gonderilemedi" diyor nasıl atıcam msnden

crazyjjj

Üye
7 Tem 2008
106
0
birader en güvenilir yöntem prorat programıdır. server oluşturup kişiye yolladıktan sonra kişinin ip adresini programa yazarsın kişi gönderdiğin serverı açtığı anda pc sine bağlan deyip bağlanırsın yaptığın server antivirüslere yakalanabilir bunuda yakalanmaması için antidote,crypter,trend nigger gibi güncel versiyonlu programları bulursan kolayca işini bitirirsin yapamazsan mesaj at yardımcı olurum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.