İpGet'Le buLduğum ip'nin karşımdaki'nin ip'sin oLdugunu nerden biLebiLirim Lütfencevp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Ara 2008
73
0
arkadasLar İpqetLe buLdugum ip'nin karsımdakinin ipsinin oLdugunu nerden anLayabiLirim yardımcı oLursanız cok sevinirim bide,karşımdakinin ip si hangi baslıgın altında. Şimdiden teşekkürLer.

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
Kardes zaten ip get msn plus script eklentisidir msn de kimle konussan kimle veri alısverisi yapsan ip adresi hemen sağ kösede gösterir dedini anlamadım acıkcası birde ipini gösterdiği liste var ordanda bakabilirsin zaten msn adresi de yazar ipin yanında anlarsın yani

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
kardesim sorunun biraz karısık yada sen anlatamıyosun nedemek bisürü ip cıkıyo kimle konusuyosan onun ipi cıkar.sorun yasıyosan tekrar yükle yok genede sorun devam ediyosan netstat -n i kullan bunun kullanmasını karsı tarafa nasıl ait oldugunu bilmiyosan bana özel msj at sana güzelce tarif edim..

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
97554io5.jpg

Scripts Prefrences a giriyoruz.

727811spy2.JPG

-Scripti Ekledikten Sonra "İp" sini Alıcağınız Kişiye Naber Demeniz Yetecektir.
smile.gif

Sağ Altta Kurbanın İp si görünür.

61814339pt3.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.