IPhone Silinen Mesajları Ve Fotoğrafları Kurtarmak

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,918
20
.
b4885f501a18b32582af8e935d6fef048fa7d30d_main_hero_image-596x430.jpg

IPhone Silinen Mesajları Ve Fotoğrafları Kurtarmak​

Merhabalar arkadaşlar bugünkü nasıl yapılır yazısını siz değerli takipcilerimizin gerek mail yolu ile gerek yorumlarda belirtmesinden dolayı yazma gereği duyduk. Yazımız iOS üzerinde silinen fotoğraflar ve mesajları kurtarma yöntemini en kısa yolu ile sizlere anlatmak olacaktır. Yazıda bahsedeceğimiz uygulamanın adı imyfone veri kurtarmada oldukça başarılı olan bu uygulama sayesinde silinen fotoğraf ve metinlerinizi rahatlıkla geri getirebilme olanağına erişeceksiniz.

Windows ve Mac için kullanılabilen bu veri kurtarma programı ile birlikte yanlışlıkla sildiğiniz SMS, fotoğraf, not, kişi, WhatsApp, Viber, Kik, Line, WeChat mesaj verilerini geri getirebilirsiniz.22 farklı dosya türüne destek veren uygulama aynı zamanda kazayla silinme haricinde aniden arızalanan cihazlardan da veri kurtarabiliyor.

Yapmanız gereken https://www.imyfone.com/ bu adres üzerinden programı indirmek ve uygulamayı çalıştırmak ve ardından kaybolan veri türünü seçmek olacaktır iPhone için tam uyumlu olan bu uygulama fabrika ayarlarına dönüş ve jailbreak yada arıza sonucu silinen verileri kurtarma diye seçenekleri sizlere sunuyor uygulama ile ilgili videoyu aşağıdaki bağlantıdan bulabilir takıldığınız yerde konu altında bizlere sorabilirsiniz.


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NPYlpkB_Hyw&feature=youtu.be[/ame]​
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.