İran katlİami...!!!

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@[email protected]@
EVET ARKADAŞLAR ELİMDE BİR KİTAP VAR ASIL BEGELERİ DAHILINDE BİR ÇOK KONUYU SİZLERLE PAYLAŞMAYA ÇALIŞACAM..!HER KONUDA BİZLERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE KANITIYLA BİR ÇOK BELGEYİ SİZLERE GÖRÜP SİZLERLE KONUŞACAĞIZ...?

tara0057.jpg

 

balik_

Katılımcı Üye
12 Eyl 2007
357
2
ilginç :) bizim meclisi de topa tutmak lazım. içinde her türlü pislik var.
 

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
balik_ kardeşim doğru diyor. Gerekeni yapacaksın. Meclis bombalamması gerekiyorsa bombalıycaksın, adam vurulması gerekiyorsa vuracaksın,vurduracaksın. Atatürk öyle yapmasaydı şimdi kim bilir kimin sömürgesiydik.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.