Işınlanan İnsanlar / Ambrose Bierce'in Kayboluşu

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Teleportasyon (Işınlanma) olayları üzerine çalışmaları ile tanınmış olan meşhur İngiliz yazarı Ambrose Bierce, 1913'de çalışma odasında esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Bierce'in kaybolduğu odaya giren dostları, yarım fincan ılıklaşmış çay, bir yığın kitap ve kağıtla, Bierce'in boş koltuğundan başka bir şey bulamadılar. Hizmetçinin, 6-7 dakika önce çayını götürdüğü zaman, Bierce'in dalgın bir şekilde çalışmakta olduğunu gördüğünü bildirmesi üzerine, önce evde, sonra kentte ve daha sonra da İngiltere, hatta dünyanın her yanında Ambrose Bierce arandı ama hiçbir zaman bulunamadı.

0Bd9qV.jpg
 

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,307
2
Nebula
Burda
3 tane secenek var
1 öldü ki kendini parcalar halindede isinlamis olabilir ama bence isinlanirken vucudu dayamamdi ve oldu
2 çok çok çok eskiye işinladi kendini
3 gelecege işinlandi ki buna cok inanmam
1. Secenek en dogrusu gibi
 

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,905
2
Jüpiter
Kız arkadaşı kaçırmış aldığım duyumlara göre satürnde saklanıyorlarmış. Geceleri bisikletlerini alıp satürnün halkaları üzerinde sürüyorlar ve dünyayı her gördüklerinde "Nasıl da kandırdık sizi ama" diye kahkaha atıp tekrar pedal çevirmeye devam ediyorlarmış :trl

Dip vebdeki herşeye inanmayın. %90ı dezenforme bilgi.
 

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Viktorya Vampir Mezarı

Bu mezar, Viktorya Dönemine ait. O dönemde vampir ve zombi korkusu yaygındı. Bu yüzden insanlar, kafesteki cesedin tekrar canlanması durumuna karşı önlem ve tuzak için ölülerinin mezarlarına ağır demir kafes yerleştirirdi.

Q7rAZv.jpg
 

Keytex24

Yeni üye
24 Ağu 2017
9
0
Işınlama ile ilgili oln çalşmalarda yanlış hatırlamıyorsam silgi ile denenmişti ve silgi parçalanmıştı bu adama da aynı olmuştur die düşünüyorm
 

нydrαтнαlleѕ

Özel Üye
8 Ocak 2017
3,203
1,369
1-) Zaman arasında kalmış olabilir.
2-) Bence o vampir mezarı açılmalı
3-) Bu gibi hastalar, hasta olsada bir şekilde kolay kolay işlerde çalıştırılmalı.

Eline sağlık :)
 

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Isinlanma ile zaman yolculugu farkli seyler sanirim
Bence olmadik bi yere isinladin (Tabi tek parca gidebildiyse) mesela bi yamyam kabilesinin tam ortasina!!
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.