İSlam Bİrlği Şart Zafer Yanlızca Allahındır

alppeerr

Yeni üye
8 Kas 2015
5
0
izmir
Rusya Bizi Tuzağa Düşürdü Doğuyu Karışıırdılar Saddama Yaptıkları oyunu Bize Yapıyorlar
İdam sehpasınımı kurdular ayaklarımızlamı çıktık sehpaya amerika ipi boynumuza geçirdi Görmüyoruz Hala
taa boğazlarımızakadarda aldık kendi ellerimizle Adamları Bizi Rahat Bölsünler Diye FArkında Değiliz Hala
Tuzağa Düştük Rusya Kandırdı Bizi Saddamıda böyle kandırmışlardı Kaddafiyide önce silah verdiler güçlendirdiler
ekonomisi bir anda büyüdü dünyanın her tarafında övdüler saddamı Milli Şuurlarını uyandırdılar hatta gençleri
biz vururuz biz kırarız Demeye Başladı Savunma Sanayisinde Silahlar Yapmaya Başlamışlar Kendilerine Güvenmeleri için Herşeyi Yaptılar
Dünyanın Gözü Önünde 1,5 Milyon Müslümanı saddam KEndi ELiyle Katletti İnsanalrını İç SAvaşlar Vardı Tıpki Bizdeki Doğu Pkk Gibi Doğuda
Sokağa Çıkma YAsağıvar Kargaşa Çıkarsa Milleti Soka Döksünler Diye Bombalar PAtladı Ankarada Mitinglerde Görünmez Bir Plan Yaptıalr .
SAdece Onlar Görüyor Planı Dünyanın 2. süper gücü rusya baktıki amerika suriyeyi bölecek E Dünyanın Süper Gücü Buna Göz Yumarmı Rus Dediki ben
Burda Neciyim Aslan payı benim
Amerika Anlaştı Rus Olmadan Olmazdı Zaten Şüphesiz Böyle Bir Güç Görmezden GElinemez Adam Tek BAşına TEhdit Ediyor Bütün Ab Devletlerini
Amerika Anlaşmak Zorunda Kaldı Dedi Tamam İsrailde Sehpayı Kurdu İdama Yürüyoruz İsrail Sessiz Avını bekliyor Ve Rusya rol gereği
Başladı Sınırı İhlal etmeye 1 2 3 4 ihlal Derken Vurduk Birde Çok Büyük Bir Maharet Büyük Bir iş Yapmışıs Sankide Koskoca dünyanın
2.Büyük Gücüne Meydan okutturdular Ne yaptığımızı bilmiyoruz Adamlar Görünmeyen Bir Plan Kurdular Kimse Göremiyor Saddamın Akıbeti
Suriye Filistinin Hali BElli Nato Yardımda Etmez Bize Türkiye Bir Kritik Manevra daha ya yapacak yada onlar tahrik edip yapmamıza sebepolacak
Biz FArkına Bile VArmadan Ensemizde Soğuk Kışı Görücez Düşünün Bizi Neden Bukadar Cesaretlendiriyorla Doğuda Pkk Şehre neden indi Şİmdi
Türkiye dede Harita var ermenistanvar israil var Doğuyu Sokağa Dökecekler içsavaş çıkacak zaten doğuda sokağa çıkma yasağı var Bunu düşünün
Selahattin demirtaş Amerikaya gidiyor 7 gün kalıp gelirken kandilde 1 gün kalıyor Aynı gün Barzani GElirgelmez Mit Çıkıyor. Oyuna Getiriyorlar bizi
Oyuna GEldik Tuzağa Düştük Şuanda Çemberdeyiz Bir Vursalar Halimizi seyret birtaraftan doğu illerinde ermenistan ilanı olacak Büyük İsrailde
Hemen komşu Kürdistanvar AMerika Yaptı Yapacağını Bizi Bitirdi Haberimiz Yok Saddamın Akıbetini düşünün top tank silah herşeyi vardı gaza
verdieler 1,5 milyon insanı katletti kendi insanınıu sonra suriyeye bakın ıraka bakın toprakları böldüler Çemberi Daraltıyorlar Doğuyu Sokağa Döktüler Bölmeye GEldiler
Çözüm İSlam Birliği
Akadaşlar Yorumda Bulunursanız Bakış Açınızı Merak Ediyorum Bu Knuda Fikiri Düşünceleriniz

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
O kadar olay oldu hangi arap ülkesi yanımızda durdu? Bize en yakın ülkeler kardeşlerimiz olan Türk ülkeleridir. Çıkarsız yardımı yapanlar Türk kardeşlerimizdir. Biz onlara ne kadar sırt dönsekte onlar bizim kardeşimiz. Ve benim kardeşim dururken gidip arapla birlik kurmam.

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
Keşke kafadan yorumlamak yerine biraz araştırsan gerçekleri :)
Rusya şuan BM Tarafından büyük bir ekonomik darbe yemiş durumda bazı hatalarından dolayı

Türkiye'ye gelirsek herhangi bir tuzak'da değil yöneticilerde aptal değil zaten çok zeki insanlar şuan çok doğru bir şekilde ilerleniyor tek sorun Suriye'de ki Kürt Yüksek Komitesinin Dicle nehrinin diğer tarafına geçmesi olabilir bunun içinde şuan her türlü koruma yapılıyor geçmek tamamen yasak sana diyeceğim aç bir haritalara bak boş tenekeden çok ses çıkar. şimdi ben saatlerce yazarak durumlarıda anlatabilirim ama tahminen inanmazsan o yüzden kendin araştırman daha doğru olur.
Rusya'ya gelirsek sana şöyle diyim BM izin vermez böyle bir duruma sadece iğnelemekle kalır BM'nin izin vermesini bırak zaten bize tek başına kafa tutacak kadar güçlü değil :)

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
1
Sivas
Bu arada BM'den umut duymamak lazım , zaten kendileride açık açık belirtti "Müslümanlar için savaşamayız." dediler ama iyi ki dediler en azından arkamızdan vurulmayacaz.

Emrullah7

Uzman üye
13 Eki 2015
1,399
0
şimdik islam birliğinden çok Türk birliğini isterim ,amma islam birliği olacak diye biliyorum . nerden çıkardın derseniz arap uyuyor ,korkuyor, Türk ise korkusuz zulme karşı çıkıyor , israil olsun rusya ,abd olsun arapları vura vura uyandırıp artık son dem derler ya o anda birlik olacak , ve [Türkiye dünya devinin ucağını düşrerek 5 yasındaki çocuğun 25 yasındakini dövmesi gibi bişey yaşattı dünyaya (benim fikrim) ] Allah sonumuzu hayretsin İiyiye gidiş var ...

mrtgktpe

Yeni üye
24 Ara 2015
3
0
İslam birliği zafer getirmeyecektir. Aksine zararımıza olacaktır. Zaten biz bunları Kurtuluş Savaşı'nda da gördük. Ancak gerçek birliğin şu anda Türk birliği de olacağını düşünmüyorum. Çünkü bütün devletlerde şu anda menfaatler önemli. Tarihimize bakarsanız zaten çoğu kez Türk devletine bir Türk son vermiştir. Yani demem o ki Türk birliği ancak ve ancak tüm devletler menfaatten kurtulursa ancak o zaman bu birlik kurulabilir.

Pad08

Yeni üye
24 Ara 2015
11
0
İslamı gerçek islam gibi yaşayan ülkeler zaten diğer gelişmiş ülkeler tarafından baskı altına alınan ülkelerdir. Ben açıkça diyorum ki ne arabistan ne iran ne suriye ne mısır nede ırak ın yöneticileri ve bazılarının halklarıda gerçek islamı yaşadıklarını sanmıyorum. Ey kardeşlerim müslüman bir insana kıyar mı? dini ne olursa olsun. o yüzden şuanda islam birliği diye birşey bizi kurtaramaz. Türkçülük desen malesef güvendiğim birliktelikten birisiydi taki kırgızistan yönetiminin verdiği rusya-Türkiye açıklamalarından sonra. Yazık üzüldüm.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bu devirde islam birliğinin olabileceğini düşünmek pollyannacı bir tavır sergilemektir.

Turan kurulur ama.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.