Işlemci Faninin Temizlenmesi !!!

sagopaziz

Yeni üye
8 Şub 2007
7
0
Bilgisayarımız aldığımız ilk günlerde hafif bir rüzgar sesi çıkaran fanlar Bellirli bir süre sonra Tozların etkisi ile büyük bir gürültü ile çalışmaya başlar İşte Önerim burada Olacak....


1) Ses çıkaran fanımızı bağlı olduğu yerden söküyoruz.
2)Daha sonra Fanın "HAREKETSÝZ" göbeğindeki stickerı çıkartıyoruz. (Yukarıdaki Resimde Olduğu Gibi )
3)Eğer fanın tam merkezinde bir çukur ve onun da ortasında ****l mil belirmemişse bir toplu iğne yardımıyla onu da gizleyen plastik jontayıda çıkarıyoruz.
4) Evet Merkeze ulaşmış bulunuyorsunuz. Þimdi Makina yağı ( zeytinyağı da olabilir içerisine tiner bezin vb karıştırabilirsiniz) Bir damla kadar göbeğe yağ damlatıyoruz.
5) Contayı ve stickerı yerine oturtarak fanımızı geri takabiliriz

 

sagopaziz

Yeni üye
8 Şub 2007
7
0
RESİM BURDA ARKADAŞLAR

adszuv4.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.