İşletim Sistemi Kararsızlığı Win11-Win10

ComptonS

Üye
24 Nis 2020
53
12
Turkey
Merhaba Herkese Hem Forumda Yeniyim, Hemde Aklıma Takıldı.. Genellikle Bilgisayarımı Oyun Oynama Amacıyla Kullanıyorum Ben Ama 24.12.2022 Yılına Göre Tecrübelerinize Göre Windows 10'a Mı Dönmeliyim Win 11 Mi Kullanmalıyım. Bilgilendirme Yapabilir Misiniz. Sizi Dikkate Alarak İşletim Sistemi Kuracağım.

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,688
550
Oyun ve daha performans için win 7,
Oyun ve performans için win 8.1
Performans ve oyun, 7 ve 8'e göre düşük olsun diyorsan win 10
Oyun harici işler içinse win 11

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
2 kere Windows 11 kullandım, birisi ilk çıktığı zaman diğeri de birkaç ay önce idi. Şahsi olarak Windows 10 daha iyi diyorum. Windows 11 istatistiklere göre daha performanslı gözüküyor fakat belirli optimizasyon sorunları mevcut. Sorunlar çözüldüğü zaman Windows 11 kullanmanız daha iyi olacaktır.

ComptonS

Üye
24 Nis 2020
53
12
Turkey
2 kere Windows 11 kullandım, birisi ilk çıktığı zaman diğeri de birkaç ay önce idi. Şahsi olarak Windows 10 daha iyi diyorum. Windows 11 istatistiklere göre daha performanslı gözüküyor fakat belirli optimizasyon sorunları mevcut. Sorunlar çözüldüğü zaman Windows 11 kullanmanız daha iyi olacaktır.
Hocam Windows Home Sürümü Mü Acaba? Hangi Sürüm

Cy3org

Yeni üye
8 Ara 2022
23
8
Merhaba Herkese Hem Forumda Yeniyim, Hemde Aklıma Takıldı.. Genellikle Bilgisayarımı Oyun Oynama Amacıyla Kullanıyorum Ben Ama 24.12.2022 Yılına Göre Tecrübelerinize Göre Windows 10'a Mı Dönmeliyim Win 11 Mi Kullanmalıyım. Bilgilendirme Yapabilir Misiniz. Sizi Dikkate Alarak İşletim Sistemi Kuracağım.
windows 10 a dön oyun performansı da iyi

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin
naçizane fikrimi söyleyecek olursam, oyun için kullandığın bilgisayarın özellikleri zaten kötü değildir. w10 - w11 arasında performans farkı olduğunu da şahsen düşünmüyorum. Güncel işletim sistemi kullanman daha iyi olacaktır. hak vereceksin ki Microsoft her zaman en son çıkardığı ürün / hizmete daha fazla destek sağlıyor daha sık güncelleme gönderiyor, hem geliştirmek için hem de daha kararlı hale getirmek için. Beta sürüm kullanmadığın sürece sorun yaşamazsın.

ComptonS

Üye
24 Nis 2020
53
12
Turkey
naçizane fikrimi söyleyecek olursam, oyun için kullandığın bilgisayarın özellikleri zaten kötü değildir. w10 - w11 arasında performans farkı olduğunu da şahsen düşünmüyorum. Güncel işletim sistemi kullanman daha iyi olacaktır. hak vereceksin ki Microsoft her zaman en son çıkardığı ürün / hizmete daha fazla destek sağlıyor daha sık güncelleme gönderiyor, hem geliştirmek için hem de daha kararlı hale getirmek için. Beta sürüm kullanmadığın sürece sorun yaşamazsın.
hocam klasörlerde bile bug oluyor ya win11 de 3060 i7 11.nesil işlemcim var pc iyi ama daha stabil bir işletim sistemi kullanmayı seviyorum. görsel olarak çok iyi win11 ama halen gelişmekte 1-2 sene sonra hazır olmuş olsa stabil şekilde geçmeyi daha sağlıklı bulurum bende aslında, microsoft kendisi açıklama yaptı win 11 oyun performansında düşüş yapıyor diye.

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,557
759
şuan için windows 10

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.