İsmimi değiştirme mazaretim kabul olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Geçmişi hatırlatıyor bana bu isim ve ben geçmişimi tamamen sildim kalbimi de susturdum komik gelebilir ama mazaretim iyi mi sizce :)
 

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,745
271
Türkiye
Bunu sormak için konu açmanıza gerek yok. Üyelikler açık ve isim sevmediniz diye yeni hesap açmanızda gereksiz. Girmek isteyipte kayıt olamayan binlerce insanlar için açılıyor üyelikler, ismini sevmeyenler 2.üyeliğini alsın diye değil. Mazeretinizi detaylı bir şekilde ÜDY'ye belirtirseniz neden değiştirilmesin?

//Daha fazla post kasımı olmaması adına kilit..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.