Işte Aktütünde Pkk Gerçeği

asikurt1453

Yeni üye
28 May 2007
26
2
https://tik.lat/CvgSe

bu lınke bakın arkadaslar bu psıkolojık bı savastır bunu ne masum bı koylu nede dagdakı eskıya terorıst dusunur bu tarz psıkolojık savasları yapabılıcek zeka yı sız zaten tahmın ederbılırsınız tum haber kaynakları askerlerımızı caresız gıbı gosteren bu vıdeo yu hıc arastırmadan yansıttı ama ıyı dınleyın konusmaları bu herseyı anlatan masum koyluye suflesını veren serefsız propagandacıyı sızde yakalayabılırsınız

HALA ANLAMADILAR TURKIYE BOLUNMEZ BIR BUTUNDUR

beyzade55

Yeni üye
10 Eki 2008
12
0
askerlerimiz satılıyor. yazıklar olsun diyorumn başka bişey demiyorum. aç karnını bu vatanın toprakları üzerinde doyurup bu vatana hainlik eden şerefsizlere tek sözüm var elbet sonunuz gelecek

darkgirl

Yeni üye
28 Eki 2008
14
0
ankara
Allah belalarını versin pislikler bizim iktidarlardada suç var geleceğin pkklısı ankaranın istanbulun ortasında yetişio çocuklara şu şudur bu budur die anlatacakları yere kendi dertlerine düşmüşler o bana bunu dedi bu bana şunu yaptı ohhh ne alaaaaa oturdukları yerden para kazanıolar şimdiye kadar o laf ebeliği için yordukları çenelerini biras bu vatan için yorsalar gör bak Türkiye bu konumda olurmu güneydoğudaki doğudaki vatandaş hiç adam gibi eğitim yüzü görmüoki kaç yıldır pkk korkusuyla yaşıolar ordada eğitim olsa vatan sevgisi verilse tarihte neler yaşanıldığı anlatılsa gör bakalım hepsi vatana canını vermek için sıraya giriolarmı girmiolarmı eğer o durumda bile canını vatanı için feda etmeye niyetli olmayan varsa bilin ki soyu bzuktur soyu bozuk olanın Türkiyeyle işi olmaz işe de yaramas

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.