İşte arkadaşlar kadınların bayıldığı kürkler böyle yapılıyor +18

Alara

Yeni üye
20 Eyl 2006
15
0
izlemiştim daha önce bi daha izlemeyi midemin kaldırcağını sanmıorm ..ama paylaşım için saol!

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
ben izledim ya onları bile bile öle öldürüyolar kürklere zarara gelmesin die

İmkanları olsa uyuşturucu weya zehir weririlerdi ama yayam şartları işte

korsan_alfonzo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2007
521
1
olum varya ben bunları yaparken orda olsama allahıma onları öldürürdüm abi bu kadar vahşet bişey olmaz yaa ayıp yaa sıçmışım kürke giymesinler lan

prenses_kanarya

Yeni üye
30 Ağu 2008
8
0
allahım o tilki nasıl bakıyodu nasıl ağlıyodu derisi gitti hayvan hala yaşıyo ve şu son olarak üzerine bakıp derisin gittiğine görünce nasıl kafası düşüyoo kürk giymeyin kardeşim ya yazık ya oda bir can:(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.