işte buda benim char

ftdoganay

Yeni üye
2 Ocak 2007
17
0
aga bu pazartesi seni gördüm öküzle kervan taşıyordun hatta sana ballackrome olarak parti attım mehmethan abi ama kabul etmedin he o tihef i nasıl yıktın öğle

MehmedHan

Üye
16 Ocak 2007
177
5
Kahramanmaras
ya satmıcaksında ne yapacaksın lvl 80 olduktan sonra paso PVP hunterlıkmı yapıcaksın bırazda tıcarı tarafını dusunmek lazım dımı ama...?

Son düzenleme:

laptop3

Yeni üye
21 Ocak 2007
3
0
hıı oda bişemi beeee benim olympus'taki CSA adlı characterh benimdi ama kim hacklemişse şifremi bile değişemedim sonra inanmayacaksınız ama söleyeyim Sancity xian'da onuda bi ingiliz hacklemiş galiba bilmiyom ama günah şehri ya ondan koydum adını kessinlikle inanmıycaksınız bunlara bu 2 charda benim şimdide r_o_h_a_t adlı charı kasıyom xianda 35 lvl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.