işte buda benim char

berkaybaba

Yeni üye
23 Ocak 2007
2
0
kardeş iyi oyun var mı sende başka bende oynıcam da bu oyunu ama level 1 den başlamak istemiom

korukaya81

Yeni üye
28 Ocak 2007
3
0
benım charı hackleyen arkadas ın kendısı 61 lwl bana bunun programını verecek olursa bu adamın charını bizzat ben haclemek istiorum!

MehmedHan

Üye
16 Ocak 2007
177
5
Kahramanmaras
kardesım ben ALPS serverınde oynuyorum hepınızı beklerım her zaman yardıkcı olmaya calısırız elımızden geldıgı kadarıyla AGAHTML senın charının bır resmını cekıp koysana senınkıne bakalım kım ezükmüş bakalım :)

agahtml

Yeni üye
10 Ara 2006
25
0
kardesım ben ALPS serverınde oynuyorum hepınızı beklerım her zaman yardıkcı olmaya calısırız elımızden geldıgı kadarıyla AGAHTML senın charının bır resmını cekıp koysana senınkıne bakalım kım ezükmüş bakalım :)

kardeş şaka yaptık yaa kızmaa sp kastımı senin bu charlaa ben bunu merak ediyorum?? :inv

MehmedHan

Üye
16 Ocak 2007
177
5
Kahramanmaras
ewt hemde cok kastım sımdı herseyı kendı lvl'ınde cok manyak bır char ve cok zamanımı aldı o hale getırebılek bıde STR' char İNT' char olsa daha kolay kasardım ama ne yapalım PVP'lerde ustun gelmek ıcın STR' char şart:D:D tabı int'cılerde ezüq deıl onlarında cok saglam olanları var mesela benım bır arkadasım cok saglam adam int char

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.