işte firavunu 3000 yıllık cesedi

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
belki aranızda görenler vardır bildiğiniz gibi firavun denizler altında öleceğini anladığı için secde etmiştir. ama işte allaha büyüklük etmesinin ve bugüne bir ders!!


http://dosyam.net/?id=4g6iwd buda zipili


firavunir9.jpg
20660ua7.jpgfiravuncs8pi5sc8.png
 
Son düzenleme:

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
662
6
Warwick
Hocam bu senet bizim orda yani BRITISH MUSEUM'da ingilterede west londrada bulunan yerde gordum gercekden cok ilginc !


Saygilarimla !
 

yabgu

Yeni üye
6 Nis 2007
6
0
Arkadaşlar buradaki verilen kesinlikle Hz Musa nın döneminde yaşayan Firavun değildir.u ceset Kızıldenize 100 km geride kumların arasında bulunan Mısırlı köylü cesedi.Delinin biri kuyuya bir taş atmış on akıllı çıkaramamış.biz müslümanlar olarak bunu sorgulamadan inanıyoruz sonrada yedi alemi kendimize güldürüyoruz.İnanın hırisitiyanlar halimize gülüyor.gelgelelim gerçek Firavuna.bazı islam alimleri Hz musa döneminde yaşayan firavunun 2.ramses olduğunu düşünüyorlar.fakat son araştırmalar gösterdiki 2.ramses 93 yaşında diş apsesine bağlı kan zehirlenmesinden ölmüştür.onun için bu olamaz.ozaman tarihe göre 1 kişi kalıyo oda 2.ramsesin oğlu mertabnah.şu anda kahire müzesinde cesedi sergileniyor oda bir piramitte bulunda muhtemeldirki bu şahıs boğulduktan sonra buraya taşınmış mumyalanmıştır.gerçektende bu firavun 30 lu yaşlarda kafası ve vücüdunun çeşitli yerlerine darbe alarak ölmüştür.Maalesef bu kızıldeniz ve firavun olayında tarih bilimi aciz kalıyor;çünkü Mısırlılar gelenekleri üzere tarihteki yenilgilerini ve firavunlarının nasıl öldüğünün yazmamışlardır.
Arkadaşlar biraz araştıralım kimseye kendimize güldürmeyelim.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.