Işte Karne Zayif Olnalar üzülmesin Ahmet Abiniz Care Buldu

nefret_123

Katılımcı Üye
9 Ocak 2007
299
1
öncelik le size anlatıyım su konuyu sonra halledersiniz! !

sewqili kardeşlerkim we abilerim ,ben ilkokula başladım 8 yıla cıkqtı. lise başladım 4 yıla cıktı. üni. başladıgımda artık cocugumla birlikte okurum :D:D bu işin şakası....alt lı üstlü hersene karne alıyoz kimimiz mutlu:D:Dkimimiz üzqün :( ama ben buna caRe buLdum sahte karne skandalı :D:D

bir adet resim kagıtı
bir adet resnkli yazıcı

bu sitede üstünde oynayabiliyrosnuz ismini yazın okulun ismini yazın her şeyi yapıyorsunuz ama LİSELER İÇİN bu karne :diablo

adres: https://tik.lat/twvvv
bol şansnalr

sağ ALt taraaftaki teşekürrler butonuna basınız :D:D

yolgezer91

Yeni üye
5 Eki 2006
1
0
öncelik le size anlatıyım su konuyu sonra halledersiniz! !

sewqili kardeşlerkim we abilerim ,ben ilkokula başladım 8 yıla cıkqtı. lise başladım 4 yıla cıktı. üni. başladıgımda artık cocugumla birlikte okurum :D:D bu işin şakası....alt lı üstlü hersene karne alıyoz kimimiz mutlu:D:Dkimimiz üzqün :( ama ben buna caRe buLdum sahte karne skandalı :D:D

bir adet resim kagıtı
bir adet resnkli yazıcı

bu sitede üstünde oynayabiliyrosnuz ismini yazın okulun ismini yazın her şeyi yapıyorsunuz ama LİSELER İÇİN bu karne :diablo

adres: https://tik.lat/NmQ2m
bol şansnalr

iyi güzelde ahmet abicim bu karnenin mührü nerde D:

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
ahmet abi bu konu daha önce verildi birde arkadaşımın dediği ğibi mühür yok imza yok onlarıda arkadaşlar için yaparsan iyi olur :))

nefret_123

Katılımcı Üye
9 Ocak 2007
299
1
yaw veliler genellikle sol tarafa bakıyo sag tarafa bakmıyo bile siz pilot kalemle sallayın yapın mührüde sallayın o kadar incelemezle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.